Kezdőoldal » Utazás » Európa » Parália! Sziasztok! Idén...

Csakegypali kérdése:

Parália! Sziasztok! Idén nyáron tervezzük hogy paráliára megyünk nyaralni. A kérdésem hogy ott lehet búvárkodni és ha igen mennyiért? Jah és vannak ott pl medúzák és egyéb érdekes tengeri álaltok?

Figyelt kérdés
Például: polip,szivacs meg ilyenek eddig sosem votlam tengerparton és nagyon érdekelnek. Mikre számíthatok?

2012. jún. 23. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát Paralia nem igazán való búvárkodásra, szerintem nem lehet, bár nem kizárt.

Polippal én nem találkoztam, viszont medúzákkal igen, de ne aggódj, nem sűrűn lehet velük találkozni, és csak olyan helyeken, ahol nincs sok ember (pl Paralia végefelé)

Szivacs alatt mit értesz? :D

2012. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azok is állatok:) És tudnál olyan helyet mondani ahol van lehetőség búvárkodni?:D
2012. jún. 23. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Görögországon belül? :D Hááát, őszintén megvallva, ott még csak 2x voltam életemben, abból 1x Paralián, és 1x Olympic Beachen (mellette lévő kisebb falu). Idén Parga-ra megyünk, mintha azt olvastam volna, hogy ott lehet búvárkodni, bár nem tudom :)

De szerintem ha búvárkodni akarsz, akkor egzotikusabb helyeken érdemesebb, pl Egyiptomban.

2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!