Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Valaki mesélne nekem erről a...

Valaki mesélne nekem erről a helyről?

Figyelt kérdés

Haliho!


A párom San Pedro Sulában él, és mondta, hogy először menjek ki hozzá 1-2 hétre, utána szeretné, hogy oda is költözzek, amibe persze belementem. Mivel én még soha nem jártam arra, ezért érdekelne, hogy mi a helyi nevezetesség ott? Milyen emberek élnek? Milyen az idő? Bármit mesélhettek, ha már jártatok arra.. Érdekelne.. Köszönöm :)



#SanPedroSula
2012. nov. 14. 07:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Picit belém ültettétek a parát, de köszönöm a felvilágosítást... biztos vagyok benne, hogy jobban oda fogok figyelni :))))
2012. nov. 15. 08:08
 22/27 anonim ***** válasza:
Szóval? Nincs válasz?
2012. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szólnak ehhez? Tudom, hogy 19 évesen már elvileg azt csinálsz, amit akarsz, de mégis csak ők neveltek fel, gondolom csak nem akarják, hogy a lányuk egy drogbandaháború áldozata legyen egy tőlük 10000km-re lévő porfészekben.
2012. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Édesanyám nem él, apukám pedig New Yorkban él elég régóta.. Szóval biztos aggódnának értem :)
2012. nov. 15. 09:43
 25/27 Makacs Kun válasza:

Így látatlanban nincs nagyon jogom gyanakodni a gazdag ifjúra, de mégis gyanús nekem. Ezért elnézést kérek :)

Azt tanácsolom, hogy legyen valakid, aki utánad érdeklődik havonta legalább, ha odautaztál. És kitartóan, tehát, ha nem talál, akkor ne szálljon le a témáról, nehogy eltűnj egy bordélyházban például.

Remélem, hogy nem lesz semmi baj.

2012. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 istvan farkas ***** válasza:
Em itt elek Braziliaban 17 eve. Mint a tobbiek nem tudlak biztatni jokkal. A helyedben nem mennek egy lepest sem mert valoban nagyon nagy a szegenyseg, neked semmi szin alatt nem lenne jobb jovod ott. Nekem is nagyon gyanus az, hogy a parod annyira jol all. Te tudod, de em a helyedben inkabb Amerikaba mennek!!! Hello! Istvan
2013. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett, kimentél már?
2013. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!