Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyire lenne veszélyes...

Mennyire lenne veszélyes Mexikóban dolgozni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy Mexikóban (Veracruz) csinálnám a szakmai gyakorlatomat, de nem tudom mennyire lenne mindez veszélyes. Persze tudom, hogy ott a közbiztonság kritikán aluli és a korrupció is jelentős, meg a trópusi betegségek veszélye is fent áll. 7 hónapra tervezek kimenni és főképpen a fent említett dolgok miatt most kissé elbizonytalanodtam, mert mégis ha valami komolyabb dolog történik senkitől nem tudok kint segítséget kérni. Sokat utaztam már, de ennyire ,,veszélyesnek" beharangozott országban még nem voltam egyedül. Valóban ennyire veszély hely lenne? Vagy csak túlparázom a dolgot? Szerintetek mit csináljak? Vágjak bele vagy felejtsem el? Leginkább olyanok tapasztalata érdekelne, akik már voltak kint esetleg hosszabb ideig. (21/L)

2015. márc. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elek Mexikoban, csak a Szomszed orszagban.

Allitolag minel delebbi az allam, annal "nyugisabb" - de nem tudom, hogy ez mennyire igaz mondjuk pont Veracruz-ra. De delebbre van, az tuti.

Magyarok pedig mindenhol vannak, keresd meg oket. Es, gondolom jol beszelsz mexikoi-spanyolul, helyi barataid is lehetnek.

[link]

A kereses optional ird be, hogy Veracruz, fel fog hozni par nevet

Forumok, kozossegi oldalak?

(Milyen szakma?)

2015. márc. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy mi a szakmád? mert nekem is ilyen terveim vannak hogy mexikoban akarok dolgozni majd
2015. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Én közgazdásznak tanulok, szóval ezen a területen szeretnék majd elhelyezkedni lehetőleg. És neked?

2015. júl. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!