Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik helyre menjek vakációra?

Melyik helyre menjek vakációra?

Figyelt kérdés
Szerintetek hova menjek vakácìóra? Indiai óceán vagy Karib térség?
2016. dec. 1. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek inkább való a járda-szigetek...
2016. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ajánlom inkább kussolj mert neked szerintem ezek az úticélok mérg a fejedben sem fordultak meg!
2016. dec. 1. 21:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Milyen uticelok? A csontig leragott, minden eredetiseget nelkulozo uticelok mint Dominika meg a Maldiv, ahova ma mar tenyleg barki elmehet aztan meseli a szomszednak, hogy jajj nezd mi itt is voltunk?


Azt kerdezted, hatha valaki volt ezeken a helyeken es tud ajanlani. Hat en voltam, sot mint irtam, az indiai oceani turistaajanlatokat/lehetosegeket / orszagokat a munkambol kifolyolag nagyonis jol ismerem, ajanlottam is valamit ami eredeti de azt leszoltad, tovabbra is csak a ket halal elcsepelt uticelt hangoztatod... hat ezek utan en is csak azt irom, hogy vagy tenyleg ennyi eszed van es csak a katalogusnak hiszel, kifizetsz egy rakat penzt csak hogy megmutasd, hogy VAN, aztan csodalkozol a vegen, hogy jajj nem is olyan volt mint amire szamitottam. Illetve masoknak aradozol majd rola minden csalodas ellenere, csak hogy lassak, te ide is eljutottal. A magamfajta ember meg jot fog rajtad rohogni a markaba, hogy ennyi penzbol sokkal szebb es eredetibb helyre is elmehettel volna...

Mondjuk Maldivon meg vannak korrektebb szallodak ahol tenyleg nyugi van meg tenger, de igazabol 3 nap utan baromi unalmas, mert a doglesen kivul mast nem igazan lehet csinalni. De Dominika... a nemet/orosz/francia/angol turistak "Balatonja", igazabol sulhet el jol de rosszul is (pl nemreg egy ot csillagos, komplett all inclusive-t kinalo szallodaban volt szalmonella a kajaban, a nyaralok kozul szinte mindenkit ledontott a labarol, a nyaralasukat a budin toltottek- es ez nem volt egyedi eset, szezononkent egyszer nagyjabol elofordul)... de sorolhatnek meg mast is... hiaba arrafele a mennyiseg sajnos mar rament a minosegre.


De ezek szerint te mar eldontotted, szoval akkor meg minek csepeljuk a szot, tudod te magadtol is, hova menj...

2016. dec. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szimeon válasza:
Az előttem szólónak igaza lehet. A Maldiv-szigetekről én is olvastam, hogy nincs ott semmi. Lapos szigetecskék, pálmák, tenger, apartmanok. Dominikáról nem olvastam, tehát arról nem tudok komolyabb véleményt alkotni. Azért szerintem Dominika viszonylag nagy, nem kell csak a tengerparton unatkozni. Fel lehet menni az ország belsejébe. Esetleg át Haitibe - bár azért az a világ egyik legszegényebb országa.
2016. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
dicsekszel hogy van rá pénzed...akkor én is megkérdezem melyik számlát ne fizessem be a vizt vagy a villannyt? Sötétbe fürödjek vagy világosba vakarja magamról a koszt...
2016. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tábornok úr válasza:

Kalandot akarsz?

Menj Ózdra!

2016. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!