Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy tudok eljutni braziliába és hogy mennyit kéne oda gyűjtenem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok ès minden álmom az hogy ki jussak braziliába csak nem tudom hogy kezdjem elezt az egeszet hogy hogy van ez a vízium meg ilyesmi meg hogy mennyi penzt kenne gyujtenem oda ilyesmi. A válaszokat elore is koszonom

2018. febr. 8. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szervusztok te írtad nekem a privát levelet de nem válaszolok rájuk


200 000 a minimum repjegyre, oda vissza

tengerparti városnak az alábbiakat ajánlom, nem ranksoros sorrendbe


recife

fortaleza

salvador

natal

olinda

santos (sp)

guaruja(sp)

rió, ha nem zavar a hiszterikus hangulat a turizmus meg az a roh@dék szoborból kifolyólag .

braziliának messze nem rió a közepe, se nem a legjobb tengerparti, se nem a legjobb vásárlásra (ott van sao paulo), egyszerűen egy majomparádé ,vénasszonyoknak meg egyéb nyavajáknak ,akik faluban szeretnének villogni hogy voltak ,látták dzsízösz szent szobrát. máu.

egyéb kérdések?

2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz portugálul, azon belül brazilt, ne nagyon menj, le fognak húzni még mielőtt a szállásodhoz mennél.

ha csak a tengerpart a lényeg, akkor tényleg valami északkeleti várost ajánlanám, személy szerint recife (heszífinek ejtik) ,vagy akár szálvádor, fortaleza.


társaságban ha mész, akkor viszonylag jobb, habár a közbiztonság nem rossz, csak vannak szabláyok, de már egy másik válaszomban írtam nem fogom most kikeresni


jobb szórakozásokat

2018. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!