Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elmerjek egyedül utazni...

Elmerjek egyedül utazni busszal Romániába?

Figyelt kérdés
11 ora az út,és félek...17 vagyok,egyedül mennék...Ott persze várnak engem csak mégis az oda ut megrémiszt.
2010. júl. 14. 20:10
 1/7 anonim válasza:

Nem írtad, fiú vagy, vagy lány. Én a nyáron készülök Romániába Erdélybe. Én 50 éves krapek vagyok és megyek oda. Biztonságosan elviszlek oda autóval. Nem kell félned semmitől sem és "átadlak" ott aki vár Rád. Természetesen nem 11 óra alatt érünk oda. Az hosszú lenne nagyon.

Szia.

2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. júl. 14. 21:07
 3/7 anonim válasza:
Nem baj. Nem bántalak, abban biztos lehetsz.Mi a végcélod Romániában? Szívesen segítek. Mikor indulnál? Honnan akarsz indulni? Ne félj tőlem. Jót akarok Neked.
2010. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kloy válasza:

Én voltam már hosszú buszutazáson, több mint 24 óráson is, de nem egyedül. A leghosszabb út, amit egyedül megtettem az a 3 és fél óra (kb) Budapestről le Fonyódra vonattal. Meg Londonból Ferihegyre, ami 2 óra, plusz a terminál, ahol várni kell. Ennyi.

Mindenhová megyek valakivel, haverok, mivel jogsim nincs, ezért ha kocsival akarok eljutni valahová, akkor valakinek vezetnie is kell azt az autót.

Mellesleg én a helyedben biztos, hogy keresnék valakit, aki elkísér. Nem tudom, hogy milyen busszal is mész, de hát... Biztos lesznek nem kívánatos személyek is rajta. Sőt, ha nem reggel indulsz, akkor tuti, hogy este is lesz utazás, tekintve, hogy 11 órás az utad, ami ugye egy fél nap.

Nos, jó utazást! Remélem túléled (;

2010. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félned egy kicsit sem, biztonságos.
2010. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen. Az út hosszú, de biztonságos. Nem olyan mint a vonaton, hogy ki tudja milyen krapekok vannak rajta. A buszon csak úgy nem áll fel senki, hogy zaklasson. Mindenki ül a helyén és várja, hogy megérkezzen. A megállóban is kereshetsz már magadnak űlőtársat, egy fiatal vagy akár idősebb nőt, egy szimpatikus srácot :-)
2010. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod, ne aggódj.
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!