Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon nagy álmom kiköltözni...

Nagyon nagy álmom kiköltözni Amerikába, mik kellenek ahhoz, hogy megtudjam valósítani?

Figyelt kérdés

Floridába szeretnék kiköltözni, leginkább a városba egy olyan lakásba ahol a kilátás gyönyörűen néz a városra és este látom, hogy minden világít.

Newyork is és Las Vegas is érdekelne.

Szépen kérem a felhasználókat, hogy csak hasznos és nem gúnyos válaszokat szeretnék kapni. A vélemény tapasztalatok alapján érdekel csak, szóval kérlek ha valami gond van akkor kultúráltan fogalmazd meg, vagy ha egyéb probléma merülne fel a ki írásommal kapcsolatban az üzenetben közöld 😄

Egyszer kétszer írtam már ki kérdést és sose kedves emberek válaszoltak csak gúnyt űző nem tudom kik szóval szeretném ha ez nem ismétlődne meg.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 😁

18L



2019. okt. 12. 21:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
41%

En egy multinal dolgozom Magyarországon viszont most epp kint vagyok Amcsiban ket hónapra. Nincs hiányszakmám. Minden lehetséges!:D

24/f

2019. okt. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Az megvan, hogy a csaj KIKÖLTÖZNI szeretne??

Vagyis nem azért menne az USA-ba, hogy onnan gyakorizzzon unalmában mint te?!

2019. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. verzió sok pénz

2. verzió 90-60-90 adottság, enyhe perverzió, 0,2Bar szívóerő

3. verzió agy (több, mint most)

2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

12-es, azt ugye vágod hogy hosszútávú kiküldetésekkel eléggé nő az esélye annak, hogy előbb utóbb ki is telepít az adott cég külföldre? :D


Savanyú a szőlő magyar barátom? :D

2019. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!