Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik erdély legszebb megyéje...

Melyik erdély legszebb megyéje szerintetek?

Figyelt kérdés
Átutazóban voltam arrafelé. Nagyon megfigyelni őket nem tudtam,de talán Szeben nyerte el leginkább a tetszésemet.Medgyes környékét gyönyörűnek tartom. Szerintetek melyik erdély legszebb megyéje?Főként természeti látnivalók szempontjából érdekelne.18/F
2019. okt. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Hányok Rdaytől
2019. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Hargita.
2019. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kolbicai-tó környéke is csodálatos.
2019. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tortenelmi Erdelyrol beszelunk, valoszinuleg en is Hargita megyet mondanam, a hegyvidek mindig is lenyugozo volt szamomra, itt pedig akad boven. Viszont ha a tagabb ertelemben vett Erdelyrol beszelunk, gyakorlatilag a Romaniahoz tartozo egykori magyar teruletekrol, akkor Bihar megyet emelnem ki a sokszinusege miatt. Itt egyszerre talalsz meg siksagot, dombvideket, hegyvideket. Tovabba talani kellemesen fejlodo, mutatos nagyvarost, kommunista korszakot idezo kisvarosokat, valahol a multban ragadt Isten hata mogotti falvakat.
2019. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!