Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Görögorszáj...

Mennyibe kerül egy Görögorszáji nyaralás?

Figyelt kérdés

****-os szálloda

2 felnőtt 1 gyerek

7éj

Repülőjegy oda-vissza

Tudom hogy ezt én is meg tudnám nézni és meg is néztem de nem nagyon értek ehez. Tudnátok segíteni? Illetve van valami tapasztalat az országgal kapcsolatban?

Előre is köszönöm!☺️



2020. jan. 16. 21:43
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
36%
Ha meg is nezted akkor mi a kerdes?Vagy nem tudod összeadni a kapott összegeket?!
2020. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg 1-2 nagyobb utazási iroda honlapján, elég jó kalkulátoraik vannak ma már.

Például:

[link]

2020. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4 csillagos szálloda miatt nem olcsó. Pláne, ha teljes ellátást is kértek, és a szálloda közvetlen a tengerparton van.
2020. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem értesz hozzá. Nagyon nem mindegy, hogy Thesszaloniki vagy Kréta vagy Athén vagy valami olyan sziget, ahova hatszor kell privát komppal vergődni. A négycsillag nemtom minek, medencézni meg ágyban fetrengni Magyarországon is kiváló dolog augusztusban, a hőmérséklet is jellemzően hasonló.


Ha kell mondani egy számot, akkor 500k körül kihozható, de a szálloda teljesen aránytalanul sokat visz el. Egy sima airbnb kb az ötöde tud lenne, az összes turizmusra fókuszáló sziget meg tele van olyan helyekkel, ahol jobbakat tudtok enni, mint a szállodában adnának.

2020. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ezt autóval tennétek, akkor kb 3-400 000 körül kényelmesen, megadva a módot.
2020. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!