Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek van eséoy arra,...

Szerintetek van eséoy arra, hogy a nyáron el lehessen menni külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 14:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Van.
2020. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Van, de szerintem kicsi.
2020. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Csak én szerintem van ez felfújva már nagyon??
2020. ápr. 11. 14:53
 4/35 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem fogják feloldani a korlatozásokat, hogy te el tudj kattintani két fotót Horvátországban #myperfectlife hashtaggel. Törődj bele.
2020. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nyilván attól függ hova mennél, mert minden országban más a járvány lefutása, de én a helyedben úgy készülnék idén elmarad a nyaralás, akkor nem ér csalódás. Nézd a pozitív oldalát, megspórolsz egy csomó pénzt és jövőre elmehetsz messzebbre, drágább helyre, vagy hosszabb időre.
2020. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Külföldre jó eséllyel inkább majd a nyár második felében lehet majd utazni és más kérdés, érdemes is lesz-e, hiszen ha itthon el is kezd addigra lecsengeni a járvány, az utazás komoly kockázati tényező marad és jó eséllyel a szabadsagod után jöhet mèg két hét házi karantén. Ezzel szemben ha belföldön nyaralsz - amivel nem mellesleg segítesz egy csomót a hazai gazdaságnak, közvetve önmagadnak is -, ott ilyen szempontból nem leszel valószínűleg kitéve ilyen hatósági intézkedéseknek. Én amúgy bejártam közel 50 országot és őszintén szólva most kezdett el igazán érdekelni az, hogy idehaza mennyi tök jó utazást lehetne tenni, úgyhogy már jár is rajta az agyam - szerintem te us inkább ebbe az irányba orientálódj!
2020. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
Talán szeptember felé.Én idén azért inkább kihagynám.
2020. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
5-ös Svájcba mennék meg Luxembourgba.
2020. ápr. 11. 15:53
 9/35 A kérdező kommentje:
6-os ha megbocsátasz, akkor azt fogom nézni, hogy nekem mi a jó és nyilván ha az ember nyaral nem azt fogja nézni, hogy valakit vagy valamit ezzel támogasson, hanem azt, hogy jól érezze magát.
2020. ápr. 11. 15:55
 10/35 anonim ***** válasza:
51%
#3 Nem, van rajtad kívül még elég sok ostoba...
2020. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!