Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek van eséoy arra,...

Szerintetek van eséoy arra, hogy a nyáron el lehessen menni külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 14:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
39%
En is ostoba vagyok (mellesleg immunologus) de szerintem is fel van fujva. Es a nyar masodik feleben lehet menni en is menni fogok.
2020. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
16%

"5-ös Svájcba mennék meg Luxembourgba."


Mindkettő erősen fertőzött ország.

Nemhogy az idei (külföldi) nyaralásról mondanék már le a helyedben lelkileg, de a jövő éviről is.

2020. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
De miért ne változhatna addig?
2020. ápr. 12. 00:32
 14/35 anonim ***** válasza:
18%

Miért változna? Jobbat kérdezek: mitől változna? Ténylegesen hatásos gyógyszer nincs, időjárástól függetlenül erősen fertőz a betegség és nincs oltás sem. Kijárási korlátozásokkal és a globális turizmus lelövésével valamelyest kordában tartható a megbetegedések száma, de elég lenne pár hétre lazítani és pontosan ugyan ott találnánk magunkat mint az olaszok emg a spanyolok.

Fertőzés után nem szeret senki sem immunitást.

2020. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most zárjanak le évekig mindent, és senki se mehet sehová évekig? Oké, hogy egy pár hét, 1-2 hónap kijárási tilalom van, na de utána? Arra nem gondolnak, a gazdaságban mekkora károk fognak keletkezni? Én úgy tervezem, és reménykedem benne, hogy nyáron már lehet utazni. Én Magyarországra mennék haza Svájcból. Áprilisban is mentem volna, de az már sztornó, most remélem júliusra összejön.
2020. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
A kínaiak is legyőzték. Itt is javulni fog a helyzet. Nehogy már a 21. században ne tudják ezt kezelni.
2020. ápr. 12. 10:07
 17/35 anonim ***** válasza:
41%

Pont a 21. század miatt nem tudják képzelni. Ha ez a 19. században tör ki, akkor valószínűleg ki sem jut Kínából.

Nem lesz örökké lezárva minden, de hogy a globális turizmus meg lesz vágva évekig, az biztos, mert leginkább ez terjeszti a vírust országokon át.

2020. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
De nem lesz. Mert világszerte több százezer vagy millió vállalkozás él a turizmusból. Ott van Horvátország. Oda évente megy kb tíz millió külföldi turista, akik nyilván a tengerpartokat látogatják főként. Ez kb. hány millió ember munkahelyét jelenti? És nemcsak a turizmusból élő vállalatok fognak bezárni, hanem emiatt a szar miatt több szektor embereket fog elbocsátani. Az emberek 80-90%-a ki tud a vírusból gyógyulni, sőt valaki tünet mentesen, akkor nehogymár emiatt teljes recesszió legyen..
2020. ápr. 12. 12:52
 19/35 anonim ***** válasza:
61%

képzelni = kezelni*


Recesszió pedig korona vírus nélkül is lenne, már hónapok óta kongatják a vészharangot. Nem tudom mennyire szoktál gazdasági híreket követni, de szinte törvényszerű, hogy kb. 10 évenként kiborul a bili. Legutóbb 2008-ban volt.


2008-ban is nagyon megérezte a turizmus a válságot, 2001-ben meg a terrormerényletet szeptember 11-én. Akkor is rengeteg ideig vegetált a légiforgalom. Gyakorlatilag minden komoly pénzügyi vihart először a turizmus szenved meg.


"Az emberek 80-90%-a ki tud a vírusból gyógyulni,"


Azt meg remélem nem gondolod komolyan, hogy ha szerinted 10-ből 8 ember élné túl a víust, annak nem lennének sokkal komolyabb gazdasági hatásai, mint hogy nem tudsz elmenni Horvátországba süttetni a pocódat egy hétig. Hány ismerősöd van, akit közelebbről ismersz? 30? Mit szólnál, ha jövőre ebből 24 maradna, csak azért mert nem tud megülni a fél világ a seggén pár hónapig legalább?


[link]

2020. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
48%

Kerdezo, hagyd mar ezt a sok hulyet, tizeneves allandoan TV elott ulo idiotak akiknek fogalmuk sincs a vilag mukodeserol csak azt szajkozzak amit a TV ben latnak.

Nyar elejere ennek vege lesz es nyar kozepetol lehet utazni. Ha ez nem igy lenne akkor a jelenlegi vilag ahogy most ismernuk meg fog szunni, anarchia, rablasok es ehinseg lesz, az egesz vilag osszeomlik.

2020. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!