Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lesz ez a...

Szerintetek meddig lesz ez a hatarzar meg karanten, fogunk tudni nyaralni?

Figyelt kérdés

Tudom fontos az egeszseg nem kellenek ilyen valaszok errol de gazdasagilag is ha pl nem lesz hatarzar feloldas akkor az sok mindenkinek csod. Ebbe nem szeretnek belemenni, mindketto fontos.

Csak kivancsi vagyok ki mit gondol hogy meddig tarthat?



2020. ápr. 16. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted hányan vannak itt akik a jövőbe látnak, és megtudják mondani a pontos időpontot?

Erre nem lehet válaszolni csak azt, hogy hamarosan vége, vagy sokáig tart még . Döntsd el melyik a szimpatikusabb neked.

2020. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyik tudósorvos május végi lecsengést, másik július közepi tetőzést prognosztizál. Nem írom le ugyanazt mindenhova, szerintem valahol a kettő között lehet az igazság.


Augusztusban (belföldön) jó eséllyel fogsz tudni...

2020. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk határzár esetén is nagyon jókat lehet nyaralni belföldön, itt inkább az a kérdés, hogy a távolságtartásra milyen időtávon lesz még szükség, mivel az egy sor, a nyaraláshoz szorosan kötődő dolgot meghatároz: odautazás, éttermek, látnivalók megtekintése, csoportos programok stb. A határzárak feloldása fokozatos lesz, bizonyos országokba nyilván előbb lehet majd utazni, mint máshova, ahogyan a visszatérés utáni karanténszabályok is diverzek lehetnek.
2020. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Augusztusban mar tudsz menni kulfoldre.
2020. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
go to Ezotéria rovat! :))
2020. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
21%
Mar szinte hianyzott ez a kerdes....hiszen már vagy 2 napja nem.volt.ilyen josoljuk meg a lehetetlent.........egyebkent en pontosan tudom meddog lesz határzár:pontosan addig amig fel nem oldják a zárlatot.Remelem tudtam segiteni!Szivesen......
2020. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha vége lesz ennek az egésznek, akkor sem lesz pilóta, aki elviszi a gépet neked nyaralni. Főszezonban óriási pilótahiány volt mindig is minden légitársaságnál. Most meg ezresével rúgták ki őket. Pont nyárra jár le a felmondási idejük, pont amikor újraindulna a szezon. Nem lesz személyzet, aki elviszi a gépet és ha lesz is, akkor is sokszoros áron fog elvinni. Szerintem minimum 5x-ös áron. Az 5-6 ezer forintos repjegyeket el is lehet felejteni, annyi légitársaság ment most csődbe. Számíts inkább belföldi nyaralásra.
2020. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. vannak am normalis legitarsasagok is, amugy meg ki az isten akaritthon nyaralni en biztos nem az nem, itt nincs semmi ami erdekes, messze kulfoldre kell menni
2020. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!