Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » India, Fülöp-Szigetek, Indonéz...

India, Fülöp-Szigetek, Indonézia. Valóban ilyen rossz emberek lakják ezen országokat? Top 15 legveszélyesebb ország? Dél-Afrikát még megértem, de ezt a hármat? Brazília is állítólag borzalmas!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%
Voltam Mexikoban es nem uduloovezetben es nem csak a Yucatanon, szeretnem Budapesten olyan biztonsagban erezni magam mint ott
2020. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Indonézia kivételével voltam pár hetet a másik háromban, és mindig igyekeztem elkerülni a turistás helyeket. Sehol semmilyen attrocitás nem ért, Indiában nem tudtam úgy megállni az utcán, hogy oda ne jött volna valaki hogy segítsen ha elvesztem, a tényleg kis faluban meg jöttek fényképezkedni velem a helyiek, de ők is kedvesek voltak. (Igen, hozzánk csak a megerőszakolta/felgyújtotta/megverte hírek érnek el onnan, de egyáltalán nem ez határozza meg a társadalmukat. Ha figyeltek, az ilyen hírekben is szerepelni szokott a társadalmi felháborodás, és halálbüntetést is gyakran kiszabnak 1-1 ilyen eset után). Brazíliában teljesen közömbösek voltak, a kutyát nem érdekeltem, ott az Amazonasban élők voltak a legkedvesebbek (de nyilván a budira is uberrel mentem). A Fülöp-szigeteken inkább bámultak, de nem foglalkoztak velem.

Nyilván be kell tartani bizonyos szabályokat minden országban, mindenhol vannak idióták, de lehet menni turistaként.

2020. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%

Brazília nekem még Magyarországnál,Afrikánál is sokkal veszélyesebbnek tűnt.

Ázsiában meg eszméletlen kedvességet tapasztaltam.

Indonéziában eszméletlen jófej volt mindenki,nem hiszem,hogy bármi attrocitás érné az odautazót.

2020. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es te valamilyen roma telepen éltél?
2020. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!