Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki ment idén nyaralni? Vagy...

Ki ment idén nyaralni? Vagy kinek van tervben? Hova mentetek, vagy hova fogtok?

Figyelt kérdés

Semmi alapja nincs, de kíváncsi vagyok.

Én idén nem mentem sehova és nem is fogok.



2020. aug. 1. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Én tavaly se voltam, végigdolgoztam az egész nyarat. Inkább ülök a klimatizált irodában, meg otthon szintén a klíma alatt, mint hogy kimenjek megsülni. Inkább télen utazok.
2020. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén már voltunk Ausztriában, és még megyünk az Őrségbe és a Balatonra is.
2020. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon voltunk, tervben volt/van egy törökországi látogatás (török rokonaink vannak), de ez sajnos elég képlékeny egyelőre.
2020. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hétre kimentem Olaszországba egy barátnőmhöz, majd a családommal voltunk egy hetet Horvátországban, az egyik baráti társaságommal pedig öt napot voltunk a Balatonon.

Szeptemberig valószínűleg még elmegyek Dániába meglátogatni egy ottani barátnőmet.

2020. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főleg Balaton, de néhány kisebb utazás belföldön vagy a határ közelében külföldön biztosan lesz még. És az Országos Kékkörön is jól tudok idén haladni!
2020. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A párommal voltam a Tátrában. Sajnos csak a környékre lehet menni,máshová nem is szeretnénk
2020. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!