Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szebb lányok/nők hol vannak...

Szebb lányok/nők hol vannak nagyobb arányban, ha az adott ország "utcaképét", átlagát tekintjük: Vietnám, Fülöp-Szigetek, Malajzia, Indonézia?

Figyelt kérdés
Nem egy-két kiemelt nő (modellek) érdekel(nek), hanem a nagy átlag. Úgy mint, hogy a japán lányok nagy része valóban szép. A fenti országok melyikére lehet ez nagyobb arányban igaz?

2020. szept. 8. 14:05
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem az itt felsoroltak között nem lehet különbséget tenni. Minden országban vannak nagyon szép modell kinézetű nők és ugye ennek az ellentéte is.

Mondjuk ha nagyon azt akarod hogy válasszunk akkor én a Vietnami nőket mondanám:D

De azt is csak azért mert van egy csomó Vietnami barátnőm és ők gyönyörűek. Az egyik a hazájában modellkedett is:D

2020. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Indonéziában.

Igaz én kocsit elfogult vagyok, nem is mernék mást mondani. 😄

2020. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, honnan ismerted meg ezeket a szépségeket, ha kérdezhetem?

Második, te milyen okok miatt vagy Indonézia (azon belül indonéz lányok) párti?

2020. szept. 8. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem Indonéz.
2020. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Van egy külföldi oldal ahol lehet barátkozni/ismerkedni. Ott ismertem meg párat de volt olyan is aki osztálytársam volt középsüliban. Azóta is tartjuk a kapcsolatot és ő tud is magyarul 😁
2020. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igen! :D
2020. szept. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!