Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány olyan ország van ahol...

Hány olyan ország van ahol sem maszkviselésre sem távolságtsrtási KÖTELEZETTSÉG nincs?

Figyelt kérdés

És melyek ezek? Ahol csak ajánlások vannak az már jó csak ne legyen kötelező.

Ilyen országba akarok költözni.

(azért utolsó háborús purti országokat légyszi ne írjátok)



#költözés #maszk #Távolságtsrtás
2020. okt. 17. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Afrikában
2020. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi de pontosan melyik országokban?
2020. okt. 17. 17:34
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Még Svédország a legjobb ebből a szempontból.
2020. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Szomália
2020. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Ne viccelj màr, mi olyan kūrva nehéz a maszkviselésben vagy a távolságtartásban?
2020. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 ismered azt a mondást hogy: "a létezés még nem élet"? Mert számomra ez így csak létezés. Otthon kuksolsz bezárva, nyaralni sem mehetsz úgy mint eddig, a buliknak is este11kor vége, egész nap maszk mögé kell rejteni az arcod és szenvedned attól hogy nem kapsz levegőt.

Én utálom így ezt a helyet.

Eddig megpróbáltam úgy élni az életem mint eddig de mostmár az embernek inge-gatyája rámegy ha nem visel maszkot. És nem vagyok hajlandó elviselni azt hogy az emberek már azt mondják egymásnak köszönés helyett hogy "MaSzKotVeGYemÁfEl Há MiNdMeGhAlUnK".

2020. okt. 17. 19:50
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"És nem vagyok hajlandó elviselni azt hogy az emberek már azt mondják egymásnak köszönés helyett hogy "MaSzKotVeGYemÁfEl Há MiNdMeGhAlUnK"."


Érdekes, nekem még sose mondtak ilyet. Lehet, hogy olyan csúnya vagy, hogy jobb lenne mindenkinek, ha békeidőben is hordanád.


"szenvedned attól hogy nem kapsz levegőt."


Ha az emberek 99%-a nem szenved, akkor azt hiszem, hogy nem a 99%-kal van probléma. És én értem, hogy vannak akkora parasztok, akik nem törődnek mások egészségével.


"Mert számomra ez így csak létezés. "


Hát igazából ki milyenné teszi magának... Ha valaki egy besavanyodott pitsa, az besavanyodott pitsa lesz maszk nélkül is.

2020. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

#6


Ja, mert az életed bulizásból és éjszakázásból áll amúgy?:??

Mi a foglalkozásod, ha szabad kérdeznem?


:-DDD

2020. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogsz hiányozni...
2020. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem így a hidegben kimondottan bejön, hogy nem fagy le az arcom :)
2020. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!