Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány olyan ország van ahol...

Hány olyan ország van ahol sem maszkviselésre sem távolságtsrtási KÖTELEZETTSÉG nincs?

Figyelt kérdés

És melyek ezek? Ahol csak ajánlások vannak az már jó csak ne legyen kötelező.

Ilyen országba akarok költözni.

(azért utolsó háborús purti országokat légyszi ne írjátok)



#költözés #maszk #Távolságtsrtás
2020. okt. 17. 16:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, ezt te benezed. Meg a svedek sem szarnak a Covidra. Azt ne hidd, hogy te szivsz a legjobban. Inkabb kicsit engedd el az onzest.
2020. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Azokban az országokban amiről nem beszél a tv-híradó .
2020. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, akkor pár gondolat arról, hogy mennyire nem vagy bezárva.


1. A határok nyitva állnak, kifelé mehetsz, vissza is jöhetsz, csak utána 10 nap pihi vagy fizetsz a tesztért.

2. Belföldön is egy csomó gyönyörű és izgalmas hely van. Nyisd ki a szemed.

3. Szabad téren, megfelelő ruházatban bárkivel össze tudsz hozni egy bulit, a félősebbekkel is. Én is épp egy tábortűz utáni józanodás közben írom e választ.

4. Ha nem akarsz órákig maszkot hordani, menj sajàt autóval vagy bérelj egyet. A vásárlást meg intézd online, filmeket meg nézz Netflixen pár haverral.

2020. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

Napközben mehetsz bulikázni, királylány.

Te amúgy ne fikázz itt csak le semmilyen országot, mert egy senki vagy, aki ellenben mindenki felett állónak hiszi magát, mi az, hogy rá is vonatkoznak holmi szabályok.

2020. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
76%

Olyan országba most én is szívesen mennék, ahol ezt a szart nem kell viselni. Csehországban az utcán is kell. Szegények. :(


Mondjuk valami polgárháborús afrikai vagy délnyugat-ázsiai országba azért én se költöznék.

2020. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Finnországban nem kötelező, csak erősen ajánlott. Kb. 20-30% aki nem képes használni, pedig a szegények ingyen kapnak maszkokat. De úgy mindig vannak olyanok akik csak magukra tudnak gondolni.
2020. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem sok. Ráadásul nem is nagyon írnak róluk az újságok, mert akkor kiderülne, hogy mekkora átverés ez az egész.
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen, valóban jó lenne tudni hogy áll a helyzet például Türkmenisztánban és Fehéroroszországban.
2020. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

„Eddig megpróbáltam úgy élni az életem mint eddig de mostmár az embernek inge-gatyája rámegy ha nem visel maszkot. És nem vagyok hajlandó elviselni azt hogy az emberek már azt mondják egymásnak köszönés helyett hogy »MaSzKotVeGYemÁfEl Há MiNdMeGhAlUnK«.”


Kováts Bandika megszületett 1902-ben. Gyönyörű egészséges baba volt, a szülők nagy örömére.

Tizenkétéves. Lassan már kezd önállósodni, érdeklődni a lányok iránt. Megtámadjuk a szomszédunkat, mint a monarchia tagországa. Bandika a következő években rettegni fog, hogy túléli-e. Apja katona, elesik a csatában. Anyja 19-ben meghal a spanyolnáthában… folytassa a következő évtizedeit?

Mi olyan iszonyatosan elviselhetetlen abban a maszkban?

2020. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!