Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet majd nyáron nyaralni...

Lehet majd nyáron nyaralni menni külföldre anélkül, hogy be lennék oltva?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem, de oltottként sem. Vagy igen, ezt senki nem tudja, attól függ hogy alakulnak (alakítják) a számok.



Egyébként az igazolványt áteséssel is meg lehet szerezni, így csak el kell menni egy "Covid partyra" és ha megfertőződsz megkapod a papírt.


Egyébként várható hogy az oltás helyett el fognak fogadni x időn belül készült negatív tesztet is.

2021. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudni pontosan mi lesz, de abban biztos vagyok, hogy lesz különbségtétel.l
2021. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 neincat ***** válasza:
72%

(Ez az én véleményem, ne vegye senki készpénznek, illetve úgy ámblokk értem, nem a nyárra)


Szerintem aki be lesz oltva, az utazhat olyan országba, ahol mondjuk magas az oltottsági arány, vagy éppen nem tombol annyira a koronavírus (zöld és talán sárga országok), természetesen a távolságtartás és maszk használata mellett, ez alól nem lesz kivételezés. Aki nem lesz beoltva, az utazhat azokba az országokba, ahol nyitva van a határ, teszttel vagy anélkül, attól függ, hogy az adott ország mit szab meg, mint pl. most nyáron is.

2021. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
44%
Elvileg lehet. De mivel igazolványhoz kötött lesz a repjegy vásárlás, nem. Talán a határokon is fokozott ellenőrzés lesz, vagy akár a szállások is kérhetik.... Nem kötelező, de rákènyszerülünk, ha külföldre akarunk utazni. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy belföldön is igy lesz.
2021. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Ez pontosan az a kérdés, amire nem lehet választ adni, mivel egyelőre NINCS rá válasz, nincs még döntés erről sem itthon, sem más országokban. Magyarország pl épp most gondolkodik az utazási korlátozások szigorításán.

De kiindulva abból, hogy pl Lengyelország már hétfőtől korlátozza beutazásokat, és nem is mindegyik oltást fogadja el (aki oroszt vagy kínait kapott, azt úgy veszik, hogy nem oltották be), bármi megtörténhet. Akár az is, hogy akinek nincs oltása, az nem nagyon fog tudni utazni semerre.

2021. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
Én mérget veszek rá hogy aki nem lesz beoltva annak a szobájában kell majd nyaralni a 30 fokos melegben
2021. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
13: És akkor életünk végéig maszkot kell viselnünk meg távolságot tartanunk? Kötve hiszem. Ezt még a birkák jó része sem tűrné.
2021. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

17


A magyarok igen

2021. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!