Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mentek külföldre nyaralni?...

Mentek külföldre nyaralni? nem féltek a vírustól? vélemények?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, megyek-e, de ez egyáltalán nem a vírustól való félelmen múlik. Attól nem félek. "Félek" viszont attól, hogy a nyaralásom után itthon két hét karanténra kényszerítenek, mert ennyi időt nem eshetek ki a munkából. Ahova mennék, ott egyelőre még van ez a szabály, így viszont nem fogok menni, az biztos.
2020. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
érthető :) remélem enyhítenek arrafelé is és te is tudsz menni. ahova én mennék ott már nincs ilyen.
2020. jún. 27. 19:17
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Megyek legalabbis remelem. Virusok voltak virusok lesznek, ennel a nathanal sokkal durvabb is ugyhogy azt pont lexarom. Egy a lenyeg hogy ahova menni akarok ott nyissanak ezert is van egyenlore tobb orszag a listamon ket kontinensen.
2020. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem, de alapból nem mennék, nem a víruson múlik, azt marhára leszarom :))
2020. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem félek, hogy beteg leszek. De nem örülnék, ha a nagy összevissza utazás miatt újrakezdődne az egész, megint leállna minden. A munkahelyem nem bír ki még egyszer egy több hónapos leállást.

Itthon nyaralunk, de ez volt az eredeti terv is.

Külföldre munka miatt járnék, de minden találkozót lemondtak már februárban.

2020. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tudom, jól reagálna-e a szervezetem, szeretteimet is féltem, így csak úgy megyek külföldre, ha a tömeget várhatóan el tudom kerülni. Így autós utazásokat környező országok természeti látnivalóihoz önellátással simán vállalok (ma is voltam pl. a Burda-hegységben), de ennél többet nem.


És az is tény, hogy az iparág, amiben dolgozom, eléggé megsínyli a pandémiát. Érzek annyi felelősséget a jövőmért, hogy inkább nagyjából a seggemen maradok és nem hisztizek azon, hogy miért maszk meg miért nincs koncert.

2020. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
85%
Idén nem megyünk külföldre, de nem azért, mert félünk a vírustól, hanem még bizonytalan, hogy a határok meddig vannak nyitva, lesz-e újabb korlátozás. Meg az árak. Most nagyon drágák lettek a szálláshelyek, legalábbis azokon a helyeken ahova mennénk.
2020. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

Szeretteimet meglátogatni 10+ óra repülőút ... egy napot maszkban végigcsinálni utána két hétig azon stresszelni, hogy meghalok-e koronavírusban, az nekem nem hiányzik, köszönöm.


Aki szerint vírusok voltak, vírusok lesznek, annak ajánlom figyelmébe hogy ez viszont most itt van és mocsok módon a tüneteket nem mutató emberek is terjesztik. Ráadásul nem teljesen tiszta még, hogyan is hat, ott volt az a szerencsétlen 23 éves nő az USÁ-ban, akit kedden diagnosztizáltak, kórházba került, péntekre veseelégtelenségben meghalt. Jó utat mindenkinek...

2020. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Megyünk, mert annó jó rég le lett foglalva, és nem akarok kidobni 200.000-ret. Minden szabályt betartunk, félelem nincs bennünk. EU-s ország, így karantén nem játszik.
2020. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Engem a vírus miatti korlátozások aggasztanak de megyek aztán lesz ami lesz.
2020. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!