Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg strandon,...

Hogy oldjátok meg strandon, hogy ne lopják el a cuccaitokat, amíg úsztok?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem, akik szoktak menni egyedül strandra, vagy együtt mentek be a párotokkal, családdal a vízbe.

Van különbség Magyarország és külföld között ilyen szempontból?

Hogyan lehet védeni az értékeket a Balatonnál, egy fürdőben, vagy tengerparton?

Tudom, hogy nem ajánlott értékeket vinni a strandra, de néhány dolgot muszáj pl. pénz, kulcsok, iratok, telefon...



2021. júl. 29. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
törölközőszéf :D és méregdrága cuccot, személyit, iratokat, bankkártyát nem viszek ki, kp-t is csak annyit, amennyire szükségem van. Van nyakba akasztható, kis merev műanyag perselyem, abban van a pénzem, azt ha leszabják a nyakamból, az már nem lopás, hanem rablás, minősített bűncselekmény, sok év börtönnel sújtandó. (+ Börtönőr a testvérem,egy igazi tonnabella nőszemély, megkapná a magáét érte sokszorosan retorzióban az illető)
2021. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Külföldön nem kell mindig magadnál tartani az útlevelet? Vagy EU-s országban a személyit?
2021. júl. 29. 16:52
 3/19 anonim válasza:
90%
Törölköző alá teszem, és néha azért ráppillantok a vízből, vagy kimegyek és megnézem.
2021. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
A törülközővel beterítem és S medence szélén maradok hogy rá lássak
2021. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mehetek a vízbe mert nem bírja a bőröm.a strand vizét, úgyhogy én vigyázok rá, a többiek nyugodtan strandolhatnak
2021. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csakhogy mi szeretünk mélyebbre beúszni.
2021. júl. 29. 19:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy értéket nem viszek strandra. A fizetős strandon szerintem jobb a közbiztonság mint a szabad strandon. Sok helyen értékmegőrző is van. Kp.-t, autó kulcsot a lepedő alá dobom be. Szerintem ha lopnak, a táskát viszik, mert azt a legegyszerűbb. Ezért abban csak a kaját, ruhát hagyom.
2021. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen nyakba akasztós vízálló cuccokat venni. Én az autóban hagyom az értékeket (persze igyekszem nem nagy értékeket hozni). A vízálló nyakbaakasztós cuccba meg beleteszem az autókulcsot meg annyi pénzt, amennyi a strandon kelhet. Persze autófeltörés is létezik, de még mindig biztonságosabbnak érzem ott, mint a törölköző alatt.
2021. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Minden strandon van ertekmegorzo, de a melletted levo strandolot is megkerheted, hogy nezzen ra a cuccodra amig bemesz a vizbe.
2021. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Beveszem a leszarom tablettát, és kb ennyi. Meg alapvetően nem járunk cigányos helyre, felénk nincsenek lopások se, betörések, se semmi. Viszont idén építettek ki értékmegőrzőt, ami tökjó dolog pl neked. Használd, ha van!
2021. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!