Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Télből a nyárba, de hova?

Télből a nyárba, de hova?

Figyelt kérdés
Jön a rossz idő, szeretnék párszor pár napra olyan helyre menni, ahol jó az idő és feltöltődhetek. Mit javasoltok, ahová olcsó a repülőjegy és nem kell vízum vagy hasonló engedély a tartózkodáshoz? Jó lenne pólóban és rövidnadrágban sétálni. Elég 2-3 éjszaka, kb. ennyire lesz lehetőség.

#meleg #utazás #napsütés #nyár #pár napos utazás
2021. okt. 5. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Eilat szokott ilyen hely lenni bár az nyárból inkább tavaszba, de due to covid oda most nem lehet menni. Kanári-szigetek is jó lenne de a közvetlen járat drága átszállással vergődni 2-3 napért nem éri meg. Dubaiba meg Abu Dhabiba szokott még lenni tűrhető árban jegy de most nem tudom hogy milyen covid szabályok vannak.
2021. okt. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképpen délebbre tölünk. Juj, de nagy igazságot írtam ! A spanyolokat javaslom én is; ott is inkább a délvidéket :-)

Persze a görögök is szóba jöhetnek, vagy a törökök.

Egy ismerösöm Albániában volt fillérekért.

2021. okt. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
78%
Télen a kontinentális európában kb sehol sincs olyan idő,hogy te poloban meg rövidnadrágban tudjál lenni
2021. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A Wizz most bejelentett hurghadai járata egy hosszabb hétvégére már okés lehet, 2-3 napra nem nagyon tudsz olyan közelre menni, ahol elég meleg van télen. Portugáliában ki lehet fogni pulcsiban kellemes napos időt akár januárban is, de elég lutri.
2021. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Hurghadai járat csaj szombaton van, tehát az minimum 1 hét és 35.000 Ft.

Én kéthetente járok Ciprusra feltöltődni.

2021. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Decemberben indítja a Wizz Hurghada mellett az aqabai járatot is heti kétszer. Hacsak nem oldod meg kis hátizsákból a 3-4 napot, mindkettő 35-40.000 lesz a poggyász/kabinbőrönd miatt, de az alap jegy 10 alatt megvan.
2021. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Jordániába 17500 Ft a vízum és kell PCR-teszt is.
2021. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

7

Jó de 6 ezer a jegy meg szállas is van fillérekért.

2021. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve februárban voltunk Andalúziában egy hetet. 20+ fokok voltak és nagyrészt végig ragyogó napsütés. Tenger nyilván nem kellemes ilyenkor, de feltöltődésre kiválóan alkalmas hely szerintem. Olcsó is, látnivaló is bőven akad.
2021. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!