Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a napirendetek a nyaraláson...

Mi a napirendetek a nyaraláson? Van nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, hosszú lesz...


Na, minden évben a 2 unokatesómmal, a tesómmal, és a nagyszüleinkkel Balatonalmádiba megyünk. És ugye most nyáron is mentünk (MTA üdülője), és erre a hétre összeállítottam egy napirendet. (Mivel július közepe volt, eléggé meleg volt, ezert mentünk reggel sétálni)

Szóval a kérdés még egyszerűbb: nektek van napirendetek? Ha igen, leírnátok nekem kérlek?



2021. nov. 6. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen napirendre gondolsz? Felkelünk, reggelizünk, aztán csináljuk, amihez kedvünk van.
2021. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
nincs ide miért kellene?Nem vagyok olyan vaskalapos
2021. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs napirend azt csináljuk amihez kedvünk van
2021. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

5:00 bal oldalamra fordulok

5:01 visszafordulok, mert fáj a bal karom

5:02 ja mégsem, a jobb fáj

5:15 kiülök az ágy szélére

5:20 lezuhanyozom

5:30 leveszem a pizsit...


és így tovább.

2021. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Felkelek, ki....m, elmegyek s...ni, eszek valamit, aztán vámószáláplájá.
2021. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Részben.

Ha még nem jártam az adott városban mindig utána nézek milyen látnivalók vannak hol vannak a legjobb éttermek és bekategórizálom abból szempontból milyen hosszúak a megnézendő mit tudom én épületek hétfőn megnézzük ezt itt eszünk.. kedden a másik dolgot nézzük meg és ott eszünk bla bla bla de szerintem ez csak nőknél "szokás".

Nekem jobb így ha nincs "tervezet" az nálunk nem szokott beválni (tapasztalatból mondom)

2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs napirend. Az elég azokra a napokra amikor a munka miatt be kell osztani az időmet.
2021. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Scream85 ***** válasza:
100%

Konkrét napi beosztásunk nekünk sem szokott lenni.

Csak annyi hogy indulás előtt kb átbeszéljük hogy miket nézzünk meg, milyen programokat csinálunk, aztán amikor a nyaralás alatt épp kedvünk van valamelyikhez akkor azt beiktatjuk és ennyi.

2021. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen döglősebb nyaralásokon annyi a napirend, hogy fel kell kelni időben a reggelihez.
2021. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

Milyen napirend??

Ja, hogy a dedóban? Ott persze.

Pl. Bejön a hetes és letörli a táblát... azután megy az osztály a strandra...majd felébredsz arra, hogy kiabál anyád, hogy keljél már ki az ágyból mert kész a reggeli....

2021. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!