Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi értelme úgy nyaralni menni...

Mi értelme úgy nyaralni menni egy mediterrán országba, hogy ki sem mozdul az illető a szállodából, végig a medence partján lesz?

Figyelt kérdés
Nem veszélyes országokra gondolok, hanem Dél-Olaszország, Törökország, Spanyolország, Görögország, Ciprus.

2022. jún. 30. 08:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Mindenkinek mást jelent maga a nyaralás fogalma, van aki az aktív időtöltést preferálja, és van aki valóban nem szeretne semmi extrát csinálni, csak pihenni, amire egy szálloda és egy medence part tökéletesen szolgál.
2022. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom szerinted semmi. Mások meg azt fogják mondani, egész évben 12 órázik, a bele kilóg, így piheni ki, erre van energiája.

Aztán van, hogy valaki nem olyan mint te. Például más az életkora, egészségi állapota, nyelvtudása, érdeklődési köre, tapasztalata. Van akinek a knosszoszi palota romjai 42 fokban csak "jaj megint egy rakás kő" van akinek élete élménye.

2022. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Drága kérdező, nekem is rengeteg ötletem lenne arra, hogy a szerintem buta nyálcsorgató utazókat tanuljanak, a saját életüket/szállásukat/étkezésüket/utazásukat/sírhelyüket/szórakozásukat stb érintő kérdésükben legyenek végre igényes emberek.

Ez a dolog nem megy. Alapvetően azért, mert a jó ízlést, a szépséget, az élet nagy dolgait gyerekkoruktól kellene az embereknek tanulnia, éreznie és látnia.

De Janus Pannonius óta tudjuk azt a fájdalmat, hogy itt kelet-balkánon arra vagyunk büszkék, hogy ezekből mit sem értünk meg.

2022. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy ennyien szeretik ezt a fajta kikapcsolódást, mert ez azt jelenti, hogy ennyivel kevesebben vannak a túraútvonalakon :) Élj és hagyj élni, az egy tök jó dolog, hogy nem szereti mindenki ugyanazt.
2022. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem kell valamit megérteni ahhoz, hogy elfogadd a létjogosultságát. 4es voltam
2022. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Anno nekem is megmondtak itt, hogy mi a francnak megyek en oda meg tiszta penzkidobas amit csinalok, mert nem erdekelnek a muzeumok, muemlekek, csak a tengerpart, pihenes. Kit erdekel, pihenni megyek oda, es nekem ez a kikapcsolodas.


Mindenkinek mast jelent a nyaralas, nekem ezt. :)

2022. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De az illető nem megy ki a tengerpartra, benn marad a szállodában.

(Amúgy kolléga, aki nagyban ecsetelte, hogy ő megy XY helyre, én meg dicsértem neki, mert pár éve én is voltam, mire az a reakció jött, ja őt amúgy nem érdekli, mert csak a szállodában lesz végig.)

2022. jún. 30. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

És???

Mi közöd hozzá??!

2022. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, mi értelme van elmenni egy másik országba, ha semmit sem lát belőle.
2022. jún. 30. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem érdekli.

A napokban is volt itt egy agyhalott csaj, aki fikázta Rómát meg Firenzét.

2022. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!