Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerbiában milyen mostanában...

Szerbiában milyen mostanában a közbiztonság,kell félni migráns esetektől?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Épp ma este volt a híradóban,pár migráns a szerb oldalon valami faluban nekiállt lövöldözni, ami élt és mozgott.

Egyet kaptak csak el, elvileg 5-en voltak.

Nem élnék a szerb oldalon most.

2022. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, azt hittem a covid miatt megszűnt a migráció, mert normál esetben is nehéz átjönni a határon.
2022. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Pakisztáni és afgán migránsok lőtték egymást.

Vagyis ezek a "szegény menekültek" fegyvert hordanak !!

2022. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a kérdésed nem ide való, hanem alapvetően a politika kategóriába. Ott tobzódnak az mtva-t néző féleszű vidéki parasztok.

Tudod, akik a migránsoktól rettegnek.

2022. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
94%
az utolsonak válaszolva Szabadkán lakom, szombaton Szabadka kulvárosában történt a lövöldözés aminek sajnos 1 halottja, 7 sérültje van köztük egy 16 éves lány is. Nem érzem magam féleszü vidéki parasztnak az mtva-t sem követem viszont el kell mondanom, Szabadkán elég rossz a helyzet. A migránsok csoportokban össze-vissza járkálnak a városban és már pár támadás történt a lakosok ellen is. Kivánom neked, hogy élőben megtapasztald milyen lehet a migránsoktol rettegni! Ha valamit megtapasztalsz akkor kommentáld. üdvözlet
2022. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerbia elég nagy, valószínűleg a helyektől is függ.
2022. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 shark01 válasza:
Azt nem értem ezek a szegény migransok hogyan jutnak fegyverhez hogy egymást lövöldözék és a rendőröket... A fegyver nem olcsó feketén nagyságrendekkel drágább mint a hivatalos legális úton megvenni.
2022. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Argony válasza:
Az lenne a furcsa ha nem lenne fegyverük, Szerbiában a legolcsóbb akármilyen fegyverhez, lőszerhez jutni a balkáni polgárháború következményeként. Tulajdonképpen csak szándék kérdése, aki szeretne annak lesz is.
2022. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!