Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Kubáról?

Mi a véleményetek Kubáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagy álmom már régóta,hogy Kubában élhessek.Hogy miért?Azért mert visszamaradottsága és fejletlensége ellenére egy gyönyörű,hangulatos országnak tartom.Ráadásul a földrajzi elhelyezkedése is kiváló számomra.Na meg hát ugye elég könnyű ott megélni és esetleg vállalkozást beindítani.Elsősorban olyakon véleménye érdekel,akik már voltak Kubában(bár szerintem aligha lesz itt ilyen,de talán).Mit tapasztalatok ott.Milyenek az emberek,a munkahelyek,Milyen ott az élet!

Köszönöm előre is a válaszokat!

18/F


2023. márc. 15. 14:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*olyanok
2023. márc. 15. 14:18
 2/12 anonim ***** válasza:

"Na meg hát ugye elég könnyű ott megélni és esetleg vállalkozást beindítani"


Hányszor jártál ott és hány hónapot töltöttél Kubában, hogy ezeket tapasztaltad??

2023. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó pár helyen olvastam már erről.Elhiheted,hogy nem kitaláltam
2023. márc. 15. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Van már felsőfokú spanyol nyelvvizsgád?
2023. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van
2023. márc. 15. 18:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Fél éve szereztem meg
2023. márc. 15. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:

"Na meg hát ugye elég könnyű ott megélni és esetleg vállalkozást beindítani"

Igen? Ezt miből gondolod? Milyen vállakozást?


2022 februárjában voltunk Kubában nyaralni. Nagyon tetszett, szép hely, de az embereket baromira sajnáltam. És igazából most sem tudom, hogy hogy a francban élnek meg egyáltalán.

Gyakorlatilag nincsenek boltok, kajajegy rendszer van, mint nálunk anno.

Még most sem tudom, hogy azok a családok, akik elszállásoltak, honnan a francból szereztek reggelinek valót. Azon kívül csak étteremben kajáltunk, mert ott nincs olyan, hogy bemész a boltba, és veszel kenyeret meg felvágottat.


Szegények a turizmusból éltek, aminek a covid betett rendesen. Mesélte a túravezető, hogy azokon a helyeken, ahol most a 20 fős csapattal "egyedül" mászkáltunk, tömve voltak emberekkel.

2023. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es:Leírnád bővebben a tapasztalataidat?
2023. márc. 15. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint? Mivel kapcsolatban?
2023. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyenek ott az emberek?Melyik részén voltál?Ha nem vagyok indiszkrét mennyibe került a teljes utazás?Spanyol mellett beszélnek-e angolul?
2023. márc. 15. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!