Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány országban jártál életed...

Bbenjoe kérdése:

Hány országban jártál életed során?

Figyelt kérdés

1. Megszűnt ország is számít pl NDK vagy Jugoszlávia.

2. Ha egy országban csak annyit voltál, hogy valamelyik repterén várakoztál az átszállásra, na az még nem számít.



2023. ápr. 10. 00:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
30. Nem iszok, nem dohanyzok, nem jarok moziba, etterembe, magamnak fozok es termeszetesen nem luxus utakon veszek reszt hanem egyenileg szervezett hatizsakos utakon.
2023. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
84%

Ausztria, Németország, Svájc, Franciaország,Anglia, Írország,Szlovénia, Horvátország és Törökország.

Belgiumban csak átutazóban voltam,1 éjszakát aludtam ott, szóval az nem számít.

2023. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%
15 ahol fizkailag jartam es jelen meghatarozasok szerint kulonallo orszag. Tovabbi 3 reszet lattam meg folyo masik oldalarol es hegycsucsrol. Tovabba korabbi valaszban emlitettek Angliat kulon, szoval amennyiben az Egyesult Kiralysag orszagreszeit kulon szamoljuk, akkor 17 a szam.
2023. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Jugoszláviában születtem, ami először Szerbia és Montenegró lett, majd elnyerte a végső államformáját (Szerbia). A születési országot én sosem számolom azon országok közé, ahol jártam. A felsorolt országok többségében vagy többször jártam, vagy több éjszakát töltöttem, de pl. van egy olyan hely is a listán (Svédország, Malmö), ahol csak egy tartalmas délutánt bóklásztam.


Görögország, Montenegró, Bosznia és Hercegovina, Horvátország, Magyarország, Szlovénia, Szlovákia, Románia, Csehország, Lengyelország, Svédország, Dánia, Németország, Ausztria, Svájc, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Belgium, Hollandia, Anglia, Marokkó, Jordánia.


Ez 24 ország, Macedónián és Lichtensteinen keresztül csak átutaztam, így ezekben az országokban még "nem jártam".

2023. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
95%
Szerbia, Bulgária, Románia, Horvátország, Szlovákia, Lengyelország, Ausztria, Németország, Belgium, Franciaország, Egyesült Királyság, ez ha jól számolom, tizenegy.
2023. ápr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
83%
Magyarország, Szerbia, Ausztria, Egyesült Államok, jelenleg kint is elek evek ota
2023. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
79%
17
2023. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 12: Ausztria, Szlovákia, Csehország, Horvátország, Románia, Spanyolország, Olaszország, Hollandia, Németország, Ciprus, Anglia, Franciaország


Nagyon szeretek utazni és bárhova szívesen mennék még a háborús övezeteket leszámítva. Remélem a jövőben bővülhet majd a lista, bár elégedett vagyok az eddigiekkel. Igaz pl Olaszország vagy Spanyolország eleve annyi látnivalót kínál a szigetekkel együtt, hogy már oda is érdemes visszatérni. Sajnos sok helyen csak rövid időt töltöttem 1-1 városában az országnak, szóval van még bőven felfedeznivaló.

2023. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

+ 1 új idén: Egyiptom.

Ott novemberben van az, ami itt nyáron.

dec. 23. 00:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!