Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A mediterrán vagy skandináv...

A mediterrán vagy skandináv országok tetszenek jobban neked? A kettő közül melyikek érdekelnek jobban és hol élnél szívesebben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 10:44
A kérdező szavazást indított:
mediterrán országok
skandináv országok
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mediterrán országokban több a látnivaló, ez tény. Viszont én simán csak hidegkedvelő vagyok, felőlem eshet az eső, lehet 2 fok, de az én hőérzetem 16-17 fokig optimális, onnan kezdődik a meleg, 25 fok felett meg már nem nagyon érzem jól magam. :D
2023. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam nem mukodne ez a felosztas. Mindenesetre most nyaron lesz az 50.szuletesnapom, es Stockholm volt a kivansagom. A vizparti promenad tisztara budai rakpart, ismeros is meg mas is. Nagyon tetszik.

Mikozben pedig egy spanyol vagy francia vakacion csodalom a helyet, minden be van zarva nappal es az emberek a toksotet hazakban, lakasokban vannak. Este keson kerulnek elo, nagy zaj, elet. Ez nekem baromi idegen, nem tudnek igy elni. Nem olyan, mint turistaskodni.

2023. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyuk hozza, barmelyik mediterran hely turistakent, eletvitelszeruen is nagysagrendekkel olcsobb. Annyi eletbeli tapasztalat nincs a masik oldalon.
2023. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mediterrán.Toscanaban vagy Provanceban ellaknék.
2023. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mediterrán, mert szeretem a meleget és a napsutést, mindig mediterrán országokba járunk kirándulni.
2023. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Skandináv országok jobban tetszenek, mert szebb a táj. És a Mediterrán nyárban túrázni azért kellemetlen, míg északon bármikor jó.
2023. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es válaszához én még hozzátenném Andaluziát is. Kedvenc helyem Spanyolország.

Nekem a nyaralás nem is nyaralás olyan helyen, ahol nincsennek pálmafák! Vagy ha nincs elég meleg a pálmafákhoz, legalább mediterrán táj és hangulat legyen!

2023. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!