Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Leszólítjátok ha magyarral...

Leszólítjátok ha magyarral taliztok külföldön?

Figyelt kérdés
Beszélget ebből kihallod hogy magyar.
2023. júl. 19. 14:53
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Nem szoktam, szerintem sok magyar vállalhatatlanul viselkedik külföldön, sokszor tapasztaltam, hogy a leghangosabb csapat a parton, az apartmanban, akárhol, azok magyarok (más népekre is jellemző, amúgy, angolok, hollandok...), én nem szeretem az ilyen harsány, óbégató embereket, szóval hacsak nem valaki tényleg szimpatikus, vagy kifejezetten a javaslata/véleménye érdekel egy adott hellyel/programmal kapcsolatban, akkor nem szoktam megszólítani őket.
2023. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 "sok magyar vállalhatatlanul viselkedik külföldön, sokszor tapasztaltam, hogy a leghangosabb csapat a parton"


- sokan írjátok ezt, nekem furi, mert nem tapasztalom, pedig sokszor futok össze magyar nyaralókkal külföldön. Nem is ebből jövök rá, hogy valaki magyar, hanem abból, ahogy szorongva várják a számla végösszegét. Amikor ilyet látunk, hogy apuka izzad, 90 százalék hogy magyar lesz. Sajnos.

2023. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igyekszem a családommal mindig olyan helyre menni ahol vélhetőleg kevés honfitársammal találkozhatok. Sajnos volt már rossz élményem. Ezért kerülöm a párbeszédet velük.
2023. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!