Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit szedtek az ellen hogy ne...

Mit szedtek az ellen hogy ne hányatok a kocsiban, vagy buszon?

Figyelt kérdés

Én baba korom óta rosszul vagyok a kocsiban, kb 15 percig bírom utana elkezdek émelyegni és olyan fél óra után már ki is hányom.

1 órás kocsiútnál kb 2x vagy 3x szoktam hányni.

Most múltkor egy nap 2x utaztam 1 órát busszal oda vissza de nem hánytam. Ezt hozzá teszem hogy kivételes alkalom volt.Kocsinál viszont végem. A szagokkal van a bajom meg mikor megkell állni a zebránál vagy bekel lassitani egy másik kocsis miatt. Ha elől ülök ha hátúl. Az sem opció ha le húzzuk az ablakot oké akkor kicsit jobban bírom.


Terhes is vagyok és néha muszáj kocsikázni de így rosszabbul bírom, régen B6-ot szedtem mert mindenki azt mondta de akkor is émelygek csak annyi hogy nem hányom ki. De van valami amitől tényleg jól bírnám?

A szárított gyömbér és a ropi se válik be. És ilyenkor vizet se merek inni, van hogy nem is nyelek és beszelgetni se tudok.



jan. 4. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Kiskoromban nekem a Daedalon vált be, aztán 8-10 évesen kinőttem.
jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Már hosszú évek óta daedalon....
jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EagleHUN ***** válasza:
38%
Daedalon és vagy ne nézz oldalra az elsuhanó tájat. Előrre nézz.
jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:
38%

Legfontosabb:

-ne edd tele magad indulás előtt

-gyakran szellőztess

-ne igyál alkoholt

-ne a km-óra bámulása legyen a fő program

-beszélgess, foglald el magad

-kortyolgass időnként kihűtött gyömbérteát

-ne nézz lefelé, és ne akarja aludni.

jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Daedalon és kóla. Utálom a kólát de erre nagyon hatásos volt. + nyitott ablak és lefelé nézés is segített.
jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
A Daedalon-on kívül figyelj arra, hogy ülj ócska, Dacia-szerű tragacsokba, mert azok enyhén vibrálnak és rosszullétet okoznak sokaknál.
jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Daedalon vagy B6.
jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem azonnali megoldás, de csináld meg a jogsit és vezess te.
jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!