Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik kiposztolnak mindent is...

Akik kiposztolnak mindent is az instára a nyaralásból, miért csodálkoznak, ha közben valaki betör hozzájuk?

Figyelt kérdés
Tudok olyanról is, aki utólag posztol. Ennek így mi értelme?

jan. 14. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen elcsodálkoznék, mert az 1007 követőmből nagyjából 15 tudja, hogy pontosan hol lakom. Azok is barátok, szomszédok.


Amúgy meg az áldozathibáztatásról nem tudom hogy a fszba lehetne végre a magyarságot leszoktatni, mert népbetegség. Az, hogy valaki kiposztol 3 képet a nyaralásáról, nem azt jelenti, hogy egyből be is kell törni hozzá. #minekmentoda

jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Persze akit megerőszakolnak az meg minek született lánynak.
jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van 15 követőm kb, a barátnőim meg a tesóim, nekik ki merem posztolni ezeket a képeket, plusz privát fiók, azt csá.
jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem posztolok semmit, se előtte, se utána. Nem mutogatom, nem kirakat az életem. Viszont az, hogy mást ezt megteszi, pont nem érdekel. Én biztos nem fogok betörni senkihez.
jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam tenni 1-1 albumot a kedvenc fotóimból utazás után, amikor épp eszembe jut és amikor van időm ezzel foglalkozni. Van, hogy 2 évvel később kerülnek ki a fotók. Így akkor se vesznek el, ha a vinyómmal vagy a felhővel történne bármi, hamar elő tudom keresni őket és nem kell többezer fotó között lapoznom amikor épp erről mesélek és szeretnék egy képet megmutatni. Van kb 50 ismerősöm, őket ismerem elég jól ahhoz, hogy ne feltételezzem róluk a betörést.
jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jellemző, hogy vki olyan embert vesz fel az ismerősei közé, akiről feltételezi, hogy bűnöző. Arról már nem is beszélve, hogy a pontos címét meg viszonylag kevés ember posztolja ki. Miért ne lehetne megosztani 1-1 nyaralós képet? Ennyi erővel a kollégája is betörhet hozzá, amikor tudja, hogy az illető 12 órázik a munkahelyükön, vagy éjszakás és nem lesz otthon.

A kérdés inkább olyan "irigylem, hogy más utazik" kategória.

jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Honnan tudja a betörő a lakcímet. Aki azt is kiposztolja, azzal valami nincs rendben.
jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!