Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az alábbi szigetországok...

Az alábbi szigetországok közül melyik a legjobb hely nyaralás és turizmus szempontjából?

Figyelt kérdés
Szeretnénk trópusi sziget(ek)re menni, ezek közül melyik a legjobb hely ár és minőség színvonalát, valamint a nyaralás élvezetét nézve?

ápr. 6. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Seychelle-szigetek
Comore-szigetek
Mauritius
Maldív-szigetek
Tonga
Palau
Nauru
Marshall-szigetek
Szamoa
Mikronézia
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ár szempontjából ezek nem olcsó helyek, de talán Seychelles még megfizethető. Illetve az a legnormálisabb is. Maldív muszlim, semmi lehetőség nincs és rettentően lehúzós. A többi messze van, drága, vagy nagyon szegény ország. Némelyiken látnivaló sincs sok.
ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ezek közül a Maldív-szigeteken voltam, imádtam :)

Mondjuk két hétig lehet (biztos) unatkoznék ott, de mi csak egy hétre mentünk, úgy tökéletes volt, gyönyörű a hely.

Esetleg össze lehet kötni mondjuk egy Srí Lanka-körúttal, és akkor nem csak a parton dőglésről, sznorkelezésről stb. szól.

(Mi véletlenül Isztambulban ragadtunk egy napra odafelé, mert lekéstük a csatlakozást, de pont jó volt egy kis városnézést is megejteni a nászút elején 😀).

Nekem még a Seychelles bakancslistás, meg Mauritius szimpatikus a felsoroltak közül (talán még Réunion jön szóba abból a térségből), de a többi tényleg túl messze van és/vagy nagyon szegény ahhoz, hogy komolyan tervezzek oda utat, vagy csak viszonylag "jellegtelen" nekem.

Még a Karib-térséget szeretem egyébként, oda visszamennék.

ápr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én is imádtam Maldívot, bármikor visszamennék, mi 10 napot voltunk és egy percig sem unatkoztunk, a Karib térség meg sem kozelíti. a tobbi szigeten még nem jártam, de szintén Mauritiust és Seychelles-t választanám.
ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs a listán, de én Sant Maartent választanám.
ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Seychellen es Malediv. Viszont, ha az ar fontos, akkor Seychellen joval dragabb mint a Malediv szigetek egyike, es a klima sem olyan jo ott. Tul sokat esik az esö. A nyaralas alatt mit ertesz, szabadsagra menni nyaron? Vagy telen szabadsagra menni oda, ahol nyarias az idö? Ha telen akarsz menni, akkor Florida (nem sziget, de felsziget) meg szuper hely, nincs tul messze, es nem is draga. Persze a "draga" mindig relativ, es attol függ, hogy luxusszallodaba mesz, vagy egy olcso airbnb lakasba. Thailand pl. egy nagyon szegeny orszag, de olyan luxusszallodai vannak- összehasonlitva mas magas eletszinvonalu orszagokkal- amik sokkal olcsobbak.
ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!