Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha nagyon félek...

Mit tehetnék, ha nagyon félek a repüléstől?

Figyelt kérdés

Kaptam egy visszautasíthatatlan ajánlatot, de repülőre kellene ülnöm, amitől rettegek. Ráadásul nem 1-2 órás út lenne, hanem 13. (igaz nem egyhuzamban, hanem átszállással)

Mégis mit tehetnék, hogy enyhítsem egy kicsit a félelmem?

Nem egyedül megyek, társaságom lesz, de nagyon félek attól, hogy lezuhanunk..


2011. jan. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát gondolj arra, hogy hogyha nem mersz felülni a repülőre, akkor soha sem lesz az életedben esélyed rá, hogy elmehess ezekre a helyekre amikre most ajánlatot kaptál, meg későbbi életed során sem lesz lehetőséged arra, hogy távoli tájakat láthass.


Én is féltem eleinte a repüléstől, de úgy küzdöttem le a félelmemet, hogy arra gondoltam, hogy inkább kockára teszem az életemet a repüléssel, minthogy soha életemben ne láthassak távoli tájakat.


Na meg statisztikailag is elég biztonságos a repülés. Például nagyobb az esély arra, hogy a repülő térre vezető úton halálos baleset ér, akár kocsival, akár vonattal mész.

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is utálok repülni , de évente legalább 6x kell kb. én úgy vagyok vele hogy próbálom magam elfoglalni, olvasok, zenét hallgatok, nézem a gépen a tv-t, beszélgetek ha nem egyedül utazom. ha csak bámulok ki az ablakon és azon gondolkodom, hogy húú most mi lesz akkor szinte pánikrohamot kapok. egyébként mindig arra gondolok hogy nagyobb az esély hogy autóbalesetem lesz mint repülő. nem szabad hogy a félelmeink korlátozzanak.
2011. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 emlya ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, én a reptéren kaptam pánikrohamot, de hamar megnyugodtam, azzal vígasztaltam magam, hogy legalább csak hazafelé zuhanyjunk le, amikor már rengeteg jó és szép dolgot átéltünk.

De nem zuhantunk le, itt vagyok és élek.:)

Ja és elaludtam a repülőn, szóval nem féltem. Meg olvastam is. Te is foglald le magad és hamar elmegy az idő.

A felszállás a legjobb érzés. =)

NYUGALOM, közúton tényleg milliószor több eély van a balesetre. Különbenis miért zuhannátok le???

Nem lesz semmi baj, ne izgulj, és ki ne hagyd ezt a lehetőséget!!!!!

2011. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!