Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik hely tetszett a legjobb...

Melyik hely tetszett a legjobban és a legkevésbé külföldön azok közül, ahová eddig utaztál nyaralni/várost nézni, stb? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

MÁLTA

VELENCE

RÓMA

LONDON

PÁRIZS

BERGAMÓ

TÖRÖKORSZÁG



És olyat ami nem tetszett igazából nem tudok írni. :)

Talán Milánó és Madrid nem volt túl izgalmas, de a társaság az ételek és a hangulat ezeket is gyünyörűvé tette! :))

2011. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. ápr. 8. 19:50
 13/14 anonim válasza:

Sok helyen voltam már, de a kedvencem az Dubai és Tirol (Ausztria) volt :) Az első az lenyűgöző volt...csak hosszú időre érdemes oda utazni és mindent megnézni és kipróbálni, ami csak van ott. Tirol is nagyon szép...de oda se elég 3 nap, hogy végig csodálhasd a hegyeket, tavakat, a vízesést, túrázhass 2000 méter magasan és hogy élvezd a természetet :)

Nekem Prága nem nagyon tetszett, mármint szép volt, de kicsit unalmas is.

2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ami tetszett: Olaszország (Sorrento, Capri, Amalfi, Nápoly). Lenyűgöző táj, finom kaják, és az olasz emberek!! :)


nem sok helyen voltam eddig, és igazából mindenhol csodálatos volt, de ha választani kell, akkor talán Bulgária, Napospart. Jellegtelen szállodák, mindenhol turista, nem lehet megismerkedni a helyi kultúrával és emberekkel.

2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!