Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlinbe vagy Madridba éri...

Berlinbe vagy Madridba éri meg jobban kiköltözni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 16:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Attól függ, spanyolul tudsz jobban vagy németül? De ha mind két nyelven akkor inkább Berlinbe, bár az se mindegy mi vagy.
2010. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nyilván azért írtam ki a kérdést mert spanyolul és németül beszélek, nem kínaiul és héberül -.-
2010. dec. 25. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:

"nyilván azért írtam ki a kérdést"


A "vándorolni vágyók kérdésfeltevők" 90%-a 12-17 éves tini -.-

2010. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*vágyó
2010. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és 16 évesen nem beszélhetek jól két nyelven? nem vagyok hülye átlagmagyar.
2010. dec. 25. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem; de a kérdezők többsége viszont "átlagmagyar", és ha nem írsz semmi konkrétumot, akkor nem tudunk mit kezdeni veled!


hiányos a kérdésed!


"hova éri meg"- kinek mi; időjárás, pénz, munka, tanulmányok, személyiségtípusoktól függ!


"éri meg"- pénz? tanulmányok? szórakozás?


ÍGY MIT VÁRSZ?!


fogalmunk sincs neked mi kell... egy párszavas mondatot idebiggyesztesz, és csodát vársz, na ez az ÁTLAGMAGYAR!

2010. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Madriiiiiiiid♥
2010. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Madridban több a lehetőség.
2010. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem"


Megnézhetnél néhány pontos adatot: munkanélküliség, egyetemek, hiányszakmák, fizetések, lakhatási költségek


És nem csak itt szívecskékkel kéne dobálózni, meg szerintemezni. Tipikus, hogy minden tini elvágyódik NYC-be, LA-be, Párizsba, Londonba, Berlinbe, Madridba stb..

De semminek nem néznek utána.


Másrészt ha valamit írsz, meg is indokolhatod, különben semmire nem megyünk a válaszoddal.


"Szerintem..." - Még egy szakértőnek se hiszünk, ha nincsenek jó érvei, nemhogy egy bárkinek, 0 érvekkel.

2010. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Szted az átlagmagyar hülye? Nem gondolod, hogy te vagy túl stréber anyukám? Vagy csak magasan hordod azt a nagy orrod? Furcsa mákvirág vagy te!
2011. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!