Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába utazom busszal, egy...

Angliába utazom busszal, egy estét és egy egész napot fogunk utazgatni, ti mit vinnétek enni? Illetve mivel foglalhatjuk el magunkat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:D én hazafele jöttem kb 2 éve busszal , hát elég gáz volt :/:D de vicces is szóval 1x ki kell próbálni.


valaki olyan mellé üljél akivel lehet beszélgetni :D


ilyen kis tv lesz a buszon amin filmeket fognak adni, nekünk volt mondjuk , a világok harcát adták :D románul, és angol felirattal , hát elég kiégető volt a román szinkron :D , meg még 1-2 másik filmet .


gondolom valami telefon amivel tudsz zenét hallgatni jól jön , hát asszem ennyi .

2011. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél szendvicseket, sok innivalót. Rágcsálnivalót felesleges, mert csak többet iszol tőle, magyrán többször kell majd pisilni.

Vigyél kispárnát a buszra, nagyon jól fog jönni, mégjobb lenne az a nyakbatehető utazópárna. Érdemes egy plédet is bevetni az éjszakára.

Vigyél valami zenelejátszót, vagy könyvet, rejtvényt.

És ami nagyon fontos és én nagyon megszívtam, hogy nem vittem: EURÓ! Méghozzá aprópénz. Ugyanis odafele csak eurós országok vannak és a wc-k, automaták is euróval működnek.


Nagyjából ennyi.

2011. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fülhallgatót !!

...hogy ne kelljen más hülyeségeit hallgatni!

Aprót a pisiléshez.

Rágcsálni valót.

Innivalót.

2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn jöttem haza, szintén busszal votlam, csak közben még jártam Brüsszelben és Párizsban.

Én vittem tanulnivalót (ezt nem kell utánozni), könyvet, zenét, kispárnát+takarót. Váltás pólót, nedves törlőkendőt, sok aprót. KAját csak keveset, mert csak összeszottyad a táskában, szóval inkább vettem szendvicset. Üditőt, de általában a pisiléskor kapott kis kártyát levásároltam kávéra a büfében, szóval kevés üditő fogyott.

Valamint mivel mi egy baráti társaság voltunk, volt pálinka is, csakhogy jobb legyen az út.

2011. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!