Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam le az osztálykirá...

Hogy mondjam le az osztálykirándulást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szóval akkor lesz az osztálykirándulás amikor a barátnőm születésnapja:) És a barátnőmmel távkapcsban élünk (90 km a távolság) és sokkal inkább hozzá mennék el mint osztálykirándulásra. Különben sem jövök ki velük valami jól.

Mondjam azt hogy beteg vagyok az osztályfőnöknek?


2011. ápr. 27. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szülőkkel nem lehet az ilyet megbeszélni? Mégsem iskolai napról van szó, csak egy kirándulásról.

Ők meg igazolhatnák, és ha az ofő kérdezi, akkor meg családi esemény, és kész.

2011. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó ötlet ha a szüleiddel megbeszéled és ők igazolnak egy napot

a betegség is jó ötlet,beszéld meg dokival és kérj egy orvosi igazolást vagy hazudd, hogy fáj a fejed stb


nekem ilyen helyzetben szerencsém volt, mert pont akkor volt az osztálykirándulás amikor volt unokatesóm ballagása azt egyszerűen megmutattam ofőnek és elengedett

2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a meghívót:)
2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is szülőkkel megbeszélni és családi eseményre hivatkozni.
2011. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tartozol bárkinek bármilyen magyarázattal? Szerintem nem.

Csak előre szólj, hogy tudják, nem mész. A többihez semmi közük.

2011. ápr. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Igen a szüleimmel már beszéltem sajnos már nincs egy napom se amit szülő igazolhat:S Majd sztem megyek orvoshoz és bekamulok valamit (pl. hányás) aztán 2-3 napra csak kiír. Nem szeretném az osztályban mondani hogy nem megyek és kész. Hiszen akkor én lennék a bunkó antiszociális f*szkalap aki nem bírja az osztályt-.-" Nem jó az osztályközösség de azért nem is annyira vészes a helyzet:) Ezt viszont tuti nem értenék meg.. A barátnőmmel ráadásul akörül leszünk majd 3 évesek is
2011. ápr. 28. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értenének meg? Hogy inkább a barátnőddel lennél? :D Akkor tényleg nem jó az osztályközösség.
2011. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát egyáltalán nem xD
2011. ápr. 29. 07:23
 9/10 anonim válasza:
Én sem mentem idén osztálykirándulásra,nem volt kedvem és kész!A lényeg az, hogyha magamból indulok ki, és ha a barátnődhöz akarsz menni, akkor oda menj!Megmondod a szüleidnek, hogy egyszerűen nem akarsz menni, és inkább a barátnődhöz mennél.Én még nem hallottam olyan szülőről, aki veszekszik a gyerekével azért, mert nem akar osztálykirándulásra menni, pláne ha nem jön jól ki az osztálytársakkal.Az osztályfőnöknek meg csak egyszerűen meg kell mondani, hogy nincs kedved.Miért?Nem szereted azt a helyet, és kész!Én is mindig hazudoztam , ha nem mentem suliba, vagy ide-oda, de aztán megtanultam, hogy hülyeség!Ha az igazat elmondod , sokkal jobban fogja díjazni.
2011. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én általában ilyenkor azt mondom hogy gyomorrontásom van és orvosi igazolást kérek:D:D
2011. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!