Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam le az osztálykirá...

Hogy mondjam le az osztálykirándulást?

Figyelt kérdés

2napra mennénk Sárospatakra, viszont egy másik osztályba még lenne hely külföldre 4napra.

Nam tudom hogy h mondhaatnám meg ofőnek h én vissza szeretném mondani, hiszen már lefoglalta az utat.

Valaki segítsen hogy mit és hogyan mondjak.

Anyu szerint ne pattogjak..viszont még sose voltam külföldön, és most nagyon olcsón meg lenne.


2009. ápr. 5. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha megmondod az ofőnek az igazat, szerintem nem fog elengedni és majd azt mondja, hogy ami le lett foglalva azon nem lehet változtatni. Annyit tudsz tenni, ha ezt mondja, hogy kifizeted a részed az osztálykirándulásra és ettől független még mehetsz a külföldi útra, bár biztos tényleg furcsán fogja kivenni magát, hogy ha ezt mondod neki. Viszont ne hazudj, inkább mondj igazat...próba szerencse.
2009. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó elmondom neki az igazat, a legjobban attól félek h utána végig szivatni fog az órákon..már arra is gondoltam h az igazgatóval beszélek előbb, vagy pedig felhívom a szállást, és megkérdezem h megoldható e az ilyesmi, és ha azt mondják h igen akkor megmondom ofőnek, és akkor már félig nyertügyem van..

Annyi megoldás lenne még talán(ha sárospatak és lengyelországegybeesik..) hogy 4én indulunk az osztályra, 5én jönnénk haza késő dután, és lengylbe meg 5én reggel indulnánk, szal ha egybeesne útközbe átszállhatnék, hisz gondolom megállnak valahol..benzinkót, vagy valami látványosság..

2009. ápr. 5. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok: ez az átszállás nagyon macerásnak tűnik, szerintem nem éri meg. Mindenképp az ofővel kellene beszélned, mert be fog rád rágni, ha máshoz mész...úgyis megtudja, akkor inkább tőled tudja meg, ne a háta mögött intézkedj, mert azt nem szeretik a tanárok, az igazgatónak meg ehhez semmi köze sincs. Beszélj az ofővel. Szerintem az őszinteségedet legalább díjazni fogja. Mást nem tehetsz. Ha hazudnál, örökre elásnád magad előtte, úgyis kiderülne, hogy valójában hol vagy.
2009. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha őszinte vagy a tanárhoz, nem fog szivatni.
2009. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el Sárospatakra, én meg elmegyek helyetted külföldre. :D
2009. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szeretnéd..:D


Am köszii mindenkinek, közbe megoldódott, lett egy kis csúsztatás a 2közt:)

2009. ápr. 28. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!