Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy mondjam le az osztálykirá...

Hogy mondjam le az osztálykirándulást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok elmenni és kész. Tavaly is sz*rul éreztem magam akkor most minek menjek? Először arra gondoltam hogy osztályfőnökkel beszélek hogy nem akarok menni. De ő tuti hogy nem értené meg és szét kürtölni az osztályban is-.-" Már így is sokan kibeszélnek hogy biztos valami antiszoc vagyok csak mert nem találkozok velük mindennap meg nem beszélek velük minden másodpercben. Valahogy sokan nem értik meg hogy nekem a jó barátaim mind osztályon kívül vannak és ha van szabadidőm akkor inkább velük találkozom persze azért néha-néha összejövök az osztálytársakkal is.

A pletykák elkerülése végett arra gondoltam hogy beteget jelentek előtte 1 nappal aztán majd telón felhívom az osztályfőnököt. Orvos igazolást úgy is ad. Az hogy rokoni látogatás szerintem nagyon átlátszó szöveg a temetés meg durva hazugság lenne O.o

16/L


2011. máj. 17. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel. Néhány napot "családi okok" miatt ők is igazolhatnak, beviszed előre az igazolást az ofőnek és kész.
2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mond h nem mész és kész...ez a lemondós dolog azért nem lehet jó,mert akkor is ki kell fizetni az árát valszeg...


legalábbis nálunk így volt annó...a szállás utazást ilyesmit ugyanis előre intézték...

2011. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a nagy dolog? Én megmondtam, hogy nem megyek, nem is mentem. Megmondtam mindenkinek az osztályból, hogy nem megyek, senkit sem izgatott.


17/F

2011. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úg értettem, hogy elfogadták, nem voltak pletykák meg ilyenek.
2011. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn azt gondolom ha nem akarsz barátkozni az osztályoddal, ha nem kedveled öket akkor mond meg hogy nincs velük kedved menni és ennyi. Minek hazudsz? hogy jobb fej legyél?

a leírtakból arra következtetek hogy tényleg anti szoc vagy. tudod vannak olyan dolgok amiket meg kell tenni az életben. ilyen egy osztálykirándulás, vagy osztálytalálkozoó késöbb. ezek a kötelezö mosoly partik. ilyen lesz majd a munkahelyeden a munkahelyi partik, és csapatépítö hétvégék amiken részt kell venned.

majd a munkahelyeden is anti szoc leszeL?

attól hogy vannak barátnöid máshol is nem kell rosszban lenned az osztályoddal.


anyukád megengedné hogy nem mész el?


ha meg annyira nem akarsz mond meg nekik hogy nem mész, ha nem iskola idöben van akkor nem kötelezhetnek rá, ha meg iskola idöben van akkor meg olyan mint egy tanóra.

2011. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
2011. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, nem benned van a hiba, én sem bírtam soha az osztályt, nem éreztem velük jól magam. Más típus vagyok, ennyi. Nem társalkodós. Igyekeztem egy nem zavarjuk egymás köreit semleges statégiát kialakítani, de ezt egy közösségben sem lehet sikerre vinni. Én sem mentem szívesen osztálykirándulásra, de végigküzdöttem azért, mert utána hatványozottan azt dumálják mindig ki, aki nincs jelen. Szerintem vegyél részt, évente 1x van.
2011. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85% te egy gyökér kommuinsta vagy!
2011. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!