Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mégis, hogy kellene csinálnom?...

Mégis, hogy kellene csinálnom? Help, valaki tanácsot!

Figyelt kérdés

Jővőre kint keresnék munkát Sidariban. Vannak kinti ismerőseim ( akik kint élnek s dolgoznak, persze nem magyarok ) a munkakeresésben/találásban ők segítenének. Idén nyáron egy magyar lánnyal is találkoztam kint.. ő kiment keresett és talált, ill. szállást is kapott.

A kérdésem az lenne, hogy miképp kellene csinálnom a dolgokat? Én úgy gondoltam, hogy úgy ahogy szezon elején mennék ( Junius közepén ) Egy hét szállást mindenképp fizetnék ( ennél többet nem is tudnék ) na meg persze az oda utat. Ez alatt az egy hét alatt kellene munkát találnom, nm tudom mennyi esélye van annak, hogy én is kapnék szállást a munka mellé ( nem hiszem azért, hogy a fizetés elég lenne arra, hogy én mindig fizetgessek az apartmanért )szóval csak adnak nem?:S Szóval ez alatt az 1 hét alatt mindenképp munkát kellene, hogy találjak. Nem tudom, hogy visszautat mikorra kellene megvegyem? vagy azt érdemes akkor amikor tudom, hogy pontosan mikor jövök vissza? Ill. Busszal van lehetőség csak vissza útra? Ill. ha busszal megyek ugyan annyiba kerülne ha csak az odaútra lenne szükségem, mert esetleg találok munkát és a visszaútra akkor épp nem lenne szükség?!

Vagy csak repülővel lehetséges a visszaút ha busszal a köv. hétre nem igénylem a hazajövetelt?


Sorry, hogy zavaros lett, remélem azért érthető!


Válaszokat köszönöm.


2011. aug. 7. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem előre keresel melót? 1 hét elég kevés.

Ha pl. turizmussal kapcsolatban akarsz dolgozni valamit, mire mész, már felveszik a szezonra a melósokat, nem?

2011. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eléggé álomvilágban élsz. Azért mert valakinek sikerült kint olyan melót találnia, ahol kapott mellé szállást is, egyáltalán nem kell azt hinni, hogy ez ilyen bevett szokás. Lehet hogy van esélye, hogy találsz melót egy hónap alatt, de a fizetésedet nem kapod meg előre, egy hónapig miből fogsz élni? Hol fogsz lakni?

A hazautazós rész nekem egy kicsit túl zavaros volt, nem is igen értettem. A lényeg, hogy amíg nincs kint munkát szerintem maradj szépen a fenekeden, mert csak hatalmas összegeket vágsz ki az ablakon és azt sem tudod pontosan mit csinálsz, ha így vágsz neki. Viszont némi alaptőke akkor sem árt, ha már meglévő melóhelyre mész ki, mert eltartani akkor sem fog senki az első hónapban, ha éhen halsz...

2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!