Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan rossz mit csináljak?

Olyan rossz mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétfő este jöttünk haza nyaralásból, és nagyon hiányzik :'( Olyan jó volt, imádok ott lenni, ráadásul tavaly nem is voltunk :( 2x lett megigérve hogy idén nyáron megyünk, de most úgy jött össze hogy csak 1x. Ne ilyen több százezres utazásra gondoljatok, pár 13 ezerből kijött. Tudom, megértem hogy drága, nem megyünk már idén, de nagyon hiányzik olyan jó volt :/ Ráadásul láttam egy helyes srácot és sajnos a nevét sem tudtam meg :( Hogy bírjam ki amíg jövőre megyünk? Ez inkább nem is nyaralás, hanem szórakozás. Egyetlen értelmes szórakozásom és messze van :/ (Nem a Sziget) 1 napig voltunk. Ilyenkor arra gondolok hogy valakinek még ez sem adatik meg, kicsit jobb, de fáj nagyon a szívem.
2011. aug. 18. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát lányok, én nem szeretnék osztozni :D
2011. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"> nekem is volt 1 srác, török...


Jézus Mária..."


elég csajos neve van

2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!