Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában mennyi az esély...

Angliában mennyi az esély arra, hogy valaki egyetemi tanári munkát szerezzen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha közel anyanyelvi szinten vagy angolból, és nagyon spéci a szakterületeden(manapság leginkább műszaki vagy orvostudomány), akkor semmi akadálya szerintem.
2012. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tud az illető. Kapva kapnak utána, ha a tudás mellett a pedagógiát is vágja, hiszen az egyetemi tanár dolga a tanítás.
2012. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn németorszában élek egyetem városban és már a 3-ik magyarral találkoztam akinek férje a helyi nagy egyetemen tanít. (férjek is magyarok)


szakemberek mindenhol hiányok, és habár mind a 3 férfinak valami különleges végzetsége van és már világban több helyen jártak, így nem csoda hogy németország egyik nagy egyetemén foglalkoztatják öket.

így biztos vagyok hogy angliába is ugyan olyan az esély.

2012. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!