Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes 29-évesen új életet...

Xlacax kérdése:

Érdemes 29-évesen új életet kezdeni Angliában?

Figyelt kérdés

Bár enyhén szólva nem mintha lett volna bármilyen ragyogó életem itt sőt.

De azért csak megkérdezem egye fene.



2012. jún. 3. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csomaggal jöttem majd négy éve és élek, minden jobb mint otthon volt.


36f

2012. jún. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

ùj életet akkor tudsz kezdeni ha lezártad a régit otthon.


Èn azt gondolom, hogy ha valaki új életet akar kezedni annak otthon a régivel valami baja volt, és nem fog elfutni a régi életed otthon meg vár, míg haza érsz.


Szóval ha pénzkeresni akarsz kint, hát rajta. Két lehetöséged van.

1 : otthon jó szakmád van elég jól keresel, de azért közel nem annyit mint angilában. így angliában is eltudsz helyezkedni szakmádban, és többet keresel, de ha nagy a honvágy, nem tetszik ha haza érkezel otthon is találsz munkát megint..


2: hogy otthon is csak téblábolós munkád volt, nincs rendes szakmád amibn sok sok tapasztalatod lenne, esetleg nem tudtál még egy munkahelyen sem rendesen beilleszkedni, így többször kirugtak vagy felmondtál mert rosszul néztek rád... AKkor angliában is csak kisegítö munkád lesz, de rosszabb mint otthon, kint csak egy kis lyukban tudsz majd lakni, habár többet keresel, de az élet szinvonalad rosszabb lesz mint most. Ha megunod ezt az életet akkor otthon sem fog sokminden várni, mégnehezebb lesz megint munkát találnod, vissza illeszkedni és még szégyenleni is fogod magadat.

2012. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha nincs más választásod tegyük fel,hogy üldöznek verbálisan és fizikailag is bántanak?
2012. jún. 3. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!