Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti külföldön hogy barátkoztok?

Ti külföldön hogy barátkoztok?

Figyelt kérdés
Fél évre fogok kimenni Angliába egy nyelviskolába, kolleszba fogok lakni. Kicsit félek, hogy magányos leszek. Nincsenek ötleteitek, hogy ismerkedhetnék? Gondoltam rá, hogy eljárok majd sportolni, meg egyéb szakkörre, ilyenekre, de félek, nem jön be. Tippeket lécci adjatok:)

2012. jún. 29. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Külföldön még könnyebb barátkozni, mint itthon. Szerintem. Én egy évig tanultam az USA-ba, már az első nap vidám ismerkedés, vigyorgás, közös séta a környéken, csak nem kell kihúzni magad semmiből, vegyél részt mindenben. Aztán reggeli kocogás, bowling-pálya, uszoda, kosárlabda, mind-mind a közös ismerkedés, buli helye. Közös bevásárlás, üzletek egymásnak való megmutogatása, az alapvető cuccok beszerzésekor... szóval, megy ez magától!
2012. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleve könnyebb úgy ismerkedni, ha sorstársakkal vagy körülvéve, akik ugyanúgy nyelvet tanulni mentek ki más országból, mint te. Már van egy közös pont.
2012. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az, hogy te "egzotikus" külföldi vagy, már ad egy beszédtémát, innen pedig már lehet tovább menni:)
2012. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? (az első válaszoló vagyok)
2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én magában a nyelviskolában kötöttem ismeretségeket, ahol mindenki ugyanúgy külföldi volt, mint én. Volt ám beszédtéma rendesen, mert hát ahány ország, annyiféle ember, kultúra...

Ne parázz rajta, könnyebben kialakul majd, mint gondolod! :)

Sok sikert!

2012. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
odamegyek aztán hyhy
2012. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!