Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás előadás, ami kissé...

Utazás előadás, ami kissé hihetetlenül hangzik, vagy egyenesen átverés?

Figyelt kérdés

Minap megkeresett egy hölgy valami Meghívó Kft-től, hogy egy kb. 2 órás előadásra akar meghívni, ahol rengeteg üdülési lehetőséget, utazást akarnak bemutatni... Nyereményjáték is lesz, stb.


Ha viszünk magammal egy fényképet korábbi nyaralásról, akkor még egy 20.000 Ft-os Neckermann Szállás utalványt is kapunk ajándékba.


Valaki volt már ilyen előadáson?



#átverés #utazás előadás
2012. szept. 20. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam ilyenen sőt még csak nem is halottam ilyesmiről.

én a helyedben nem mennék el.

2012. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes elmenni.

A szüleimet már párszor becserkészték ilyenre, el is mentek. A meghívás lényege a termékbemutató, vagy üdülési jog reklámozása, mindegy, csak valamit el szeretnének adni. Közben mellékesen kikérdeznek, hol szeretsz nyaralni, szállodában, apartmanban, hasonlók. Elkérik az adataidat, telefonszámot, hogy később naponta zaklathassanak különböző ajánlatokkal.

A 20 ezer ft-os ajándéknak sem szabad bedőlni, egészen biztos hogy egy szálláslehetőség lesz valahova külföldre, azt majd ők megmondják mikor, de biztos nem főszezonban és az odautat neked kell majd biztosítani. A szállás viszont olyan, hogy ha körülnézel sokkal olcsóbbat, jobbat is találnál.

2012. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* odautat és visszautat akartam írni.
2012. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előzők leírták, az a 20 ezer Ft-os azt jelenti, hogy ezzel akarnak trükkösen rávenni hogy sok tízezerrel a piaci ár felett fizess be egy utazásra, és azt hidd, milyen jól jártál. Rosszabb esetben még szinte "kényszerítenek" is, hogy fizess be egy utat. Én nem ajánlom hogy elmenj, hasznod biztos nem lesz belőle.
2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neckerman-on még nem voltam.

Egy hasonló bemutatón ígértek utalványt, azóta sem jött (5 éve).


Viszont amit szállodába való meghívás keretein belül adnak elő, többször voltunk, érdemes. Kb. feleárat fizettünk, és egy másfél órát hülyeséget kibírtunk.

2012. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ja és apukámat egyszer megajándékozták egy egyhetes törökországi utazással, repülő, 5*-os szállás, ellátás. Mindez szépen hangzik, csak volt egy kis bibi: kizárólag áprilisig bezárólag lehet felhasználni - ki akar áprilisba nyaralni menni tengerpartra? A másik meg, hogy egy személyre szólt, és tudták hogy ők egy házaspár, úgyhogy úgysem mennek egymás nélkül, de persze be lehet fizetni a második személynek, de az már 400 ezer ft. Szerintem a 400 ezerbe bele volt kalkulálva mind a két út. És az utazás nem átruházható.
2012. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez ilyen üdülési jog átverés, Üdülési jogot akarnak rád sózni, szüleimet állandóan megtalálják ezek a szemét cégek. átverés az egész
2012. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Maga az üdülési jog tényleg átverés, és hülyeség is ilyet vásárolni.

Az előadáson pedig kaptok egy utalványt, az igaz. Nem hihetetlen, mert ismerősöm is kapott, tényleg. Az benne a csavar, hogy kizárólag a szállásra jogosít, és meg kell venni hozzá a kötelező teljes ellátást a szálló(k)ban.

Ami 5 ezertől akármennyi lehet naponta.

2012. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!