Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud megbízható külföldi...

Valaki tud megbízható külföldi munkahelyet?

Figyelt kérdés

esetleg ha van felvétel ahol dolgozik vagy ha csak tud linkelni valamit ami nem kamu megköszönném mert én neten nem igazodok ki minek lehet hinni és minek nem!

Területek: épitőipar, ács,tetőfedő,akár gyár vagy segédmunka,15 év tapasztalat az épitőiparban.angol ny

köszönöm


2010. márc. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én Angliában élek..Miből gondolod,hogy bárki fog neked ebben segíteni???Nem gondolod,hogy ha van valakinek ilyen lehetősége,hogy munkát tud ajánlani akkor a barátainak,rokonainak szól inkább?Nem biztos,hogy azért nem fognak segíteni mert önzőek,vagy ahogy mondani szokták" nekem sem segített senki.." Egyszerűen azért nem fognak segíteni,mert bizalmatlanok az idegenekkel szemben..Ahogy én is..

Én augusztusban nyitom meg a cukrászdámat.De én sem hirdetek,inkább pár barátomat kérdeztem,hogy érdekli őket a meló..mert őket ismerem,tudom hogy dolgoznak....A többi állást meg majd fejvadász segít betölteni..(legalábbis ezen gondolkodom)

Szóval szerintem sok segítséget nem kapsz hacsak nem általános információt akarsz...

Tanácsot tudok adni,és szívesen is adok..

Ha jól tudsz angolul,érted mit mondanak,tudsz kommunikálni,akkor gyere ki,és egyénileg is megpróbálhatsz állást keresni.Így legalább senki nem fog becsapni,és amit az ügynököknek fizetnél mindenféle juttatásokért,azt beleszámíthatod az albérletbe,így több időd lesz a munkakereséshez...Nyelvtudás és talpraesettség kell..

2010. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Rosszindulat itt is itt van ! Nézd a honlapokat egy kisebb része nem csap be !!
2010. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...elsőnek válaszoló,nem csak az érdekel hogy valaki ajánlani tud-e hanem ha valaki esetleg tud egy olyan ügynökséget ami nem kamu mert ö is kijutott vele akkor segítsen.de azért írtam hogy ha valahol van hely adhatna címet mert hátha ilyen is van de ez számomra is bizalmatlan lenne valamilyen szinten. leginkább ügynökség érdekelne..ki milyen cégtől jutott ki mert én próbáltam néhányat de az kamu volt mert hiába fizettem nem történt semmi!

csak próba képp írtam ide ki hátha tud valaki segíteni!

2010. márc. 26. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Igen abban igazad van,hogy az ügynökségek legtöbbje kamu..

Én pár éve egyénileg jöttem ki.nekem a segítség a páromtól jött,és az angol barátunktól akinél pár hónapig béreltünk szobát..De nem mindenkinek van ilyen szerencséje..

Írhatnék neked megbízható angol ügynökségeket,de felesleges,mert addig úgysem foglalkoznak veled amíg nem vagy kint,és nincs angol telefonszámod...

Annak meg megint nem lett volna értelme ha azt írom,hogy gyere ki evvel vagy avval a magyar céggel ha tudom,hogy azok is be fognak csapni..

Ezért is írtam neked,hogyha meg van a nyelvtudásod, a talpra esettséged akkor egyénileg próbáld meg..Így senki nem fog tudni átvágni...

2010. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ...elgondolkodtato. ez az hogy a legbiztosabb ha ismerös által jut ki az ember. de sajnos az nincs..ugyhogy marad a probálkozás!

még egyszer köszi

2010. márc. 26. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok..

Tudok még egy tanácsot adni...

próbálj meg valahogy megismerkedni olyan magyarokkal akik külföldön élnek/dolgoznak.levelezz velük,barátkozzatok.A legtöbben akik kint vannak(bele értve magamat is) eléggé magányosak,és néha jól jön nekik egy ilyen barátság..Ha már eléggé jó baráti kapcsolatban vagytok,akkor esetleg kérhetsz tőle segítséget,mondjuk a kezdeti induláshoz vagy ideiglenes szállás segítséghez...

Hátha ez bejön...volt már rá példa...

2010. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 valamin gondolkozz el szerinte. Egy ügynökég hogy tudná eldönteni hogy megfelelsz-e egy munkára??? Sehogy mert az adott cég dönti el. Ök pedig nem csinálnak online interjut szoval ennyi. Ha külföldön akarsz dolgozni az adott országban lévő portálokon kell keresni. Amilyen itt pl a profession pont hu vagy ilyesmi. Minden közvetitő csak lehuzás. Még azok is lehúznak akik MO-ra közvetítenek nem hogy külföldre. Ja és lécci ha nem beszélsz idegen nyelvet akkor felejtsd el. Esélyed sincs még a szar melók is be vannak töltve mindenhol.
2010. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze boy vagy girl. jó munkák vannak benn
2010. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!