Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érzés elsőre repülni?

Milyen érzés elsőre repülni?

Figyelt kérdés
felszálláskor biztos kemény lehet,hánytató,megy 500al vagy 1000rel a gép:) én meg nembirom annyira a sebességet,inkább ugy döntök h meghuzok egy üveg whiskyt,sztetek?? az egy dolog h roszabb lesz,de nem fogom érezni.
2008. máj. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ki lehet bírni, egyedül talán az a rossz amikor elrugaszkodik a földtől a gép, és megdobja a gyomrodat.

Ja és csökken a légnyomás az emelkedésnél, nyeldekelj sűrűn enyhén nyitott szájjal, akkor kiegyenlítődik a füledben.

Alkoholt nem annyira ajánlom, bár én még nem próbáltam, lehet h. nem örülnek majd a biztonsági ellenőrzésnél...

2008. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Repülni szerintem nagyon jó érzés. (Légiutas kísérő szeretnék lenni) Kicsit pattogni fog a füled és az kicsit zavaró, de egy cukorka csodákra képes. A Whisky helyett én inkább a Daedalont javaslom, de tudod! Jó utazást!!!
2008. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*te tudod
2008. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
42%
..milyen elsore repulni? ..hm..elso repulesem 8eves koromban volt,masfel mertert repultem, mikor apam seggbe billentett "nem kellene a macskat farkanal fogva emelgetni"..aztan, evekmulva (tavaly) repultem 12orat egyhuzamba..milyen erzes volt? fantasztikus! az elso feloraban..aztan kezdtem rajonni, hogy igazabol megesz az unalom csak otmeter tavolsagot tudok mozogni..felala.. :o(
2008. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
én olyan ötévesen repültem először, akkor imádtam, whiskey meg minden nélkül nagyon teccett... most már sajna félek:( am a sebességet az ember nem érzi csak a gyorsulást, és ki lehet bírni azt is simán. ha tök máshova figyelsz észre se veszed h felszálltál:)
2008. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen repültem először, tavaly tavasszal, és jó volt. Én élveztem, amikor felszálltunk, pedig terhes voltam. Kicsit olyan volt, mint a hullámvasút, én csípem az ilyesmit.
2008. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A sebességet nemnagyon lehet érzékelni. A gép nem megy még ötszázzal se, a felszállási sebessége durván 200km/h körül van. A levegőben meg kb. 900km/h körüli a végsebesség, de abból meg semmit nem érzel, buszon sokkal roszabb ülni.
2008. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Repülni szerintem az egyik legcsodálatosabb érzés a világon. Ahogy már írták, a felszállás egy kicsit hajaz a hullámvasútra, de annál sokkal lazább. A légnyomásra figyelni kell, nagyon fájhat a füled (bár az inkább leszálláskor), ilyenkor segít a rágó vagy ha nyitva tartod a szád (bármilyen hülyén is néz ki, sokan csinálják). A sebességet meg gyakorlatilag nem is érzed, a földtől való elrugaszkodás hihetetlen élmény! :) A hányinger egyéni dolog: én a buszon rendszeresen rosszul szoktam lenni, repülőn még nem fordult elő ilyen. Jó utat! :)
2008. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Addig kicsit parás még meg sem mozdul az egész gép... tehát én csak addig féltem míg beszálltuk és elindult. Mikor elindul csak arra gondolsz h úristen most repülővel mész, de megpillantod a kilátást és azt mondod, h huhh ha most lezuhannék legalább láttam milyen csodálatos ilyen magasról. Szóval az első élményes, de aztán olyan lesz mintha felszállnál a buszra...
2008. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Ülj be a Vidám Parkban a rakétaszimulátorba - az nagyjából hasonló.

De a repülőből tényleg annyira csodálatos a táj, hogy az mindent megér. A képen kívül, mit látsz, ráadásul a felhők aranyszínben ragyognak - én nem hagynám ki!

Csak vigyázz, nehogy pont a szárny fölé tegyenek.

2008. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!