Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érzés elsőre repülni?

Milyen érzés elsőre repülni?

Figyelt kérdés
felszálláskor biztos kemény lehet,hánytató,megy 500al vagy 1000rel a gép:) én meg nembirom annyira a sebességet,inkább ugy döntök h meghuzok egy üveg whiskyt,sztetek?? az egy dolog h roszabb lesz,de nem fogom érezni.
2008. máj. 26. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem annyira félelmetes.Én amikor először repültem akkor ráadásul egyedül is mentem, és nem nagy para:)Nekem a felszállás a legrosszabb,amikor érzem, hogy már csak a hátsó kerekek vannak lenn...:S De utána már semmit nem érzel az utazásból(persze ha nincs turbulencia)És persze egy idő után unalmas, szóval vigyél vmit amivel elfoglalod magad. A leszállás szerintem a legjobb dolog az egészben:)Ott talán érezni fogod a sebességet amikor leteszi a gépet, de csak pár percig tart amíg nem fékez le. Ha jó a pilóta észre sem veszed, hogy landoltatok:) Kellemes repülést:)
2008. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz! Én is olyan vagyok, hogy sok mindentől rosszul leszek, amikor hajóval utaztunk akkor is rosszul voltam, de repülésnél semmi nem volt. Sőt, érdekes volt és élveztem.
2008. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Soros György válasza:
0%
a megyében van egy Hosszú nevű temetkezési vállalkozó
2010. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ne igyál semmi alkoholt!!!!!

Felszállásnál szopogass egy cukrot vagy rágózz.

Szerintem nagyon jó érzés repülni,sőt én először nagyon paráztam de amint elkezdték a felszállást már élveztem.

Alig vártam hogy újra repülőre üljek.

2013. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó érzés amikor a felszáll bele présel a székbe de utána jó attól is függ hogy milyen a pilóta mert a mienk olyan is volt hogy nagyon nyomta fel és le a gépet, minden manővert érzel de szerintem nagyon jó mondjuk az én apukám pilóta szóval én sokat repülök XD De én már mentem úgy is hogy a pilóta fülkében voltam nagyon szar volt.
2014. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!