Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Floridában az élet?

Floridában az élet?

Figyelt kérdés

Még van egy évem, mire végzek a középiskolával. Kiskorom óta Floridában szeretnék élni. Elég sokat kutakodtam már ilyen témában, de azért gondoltam felteszem ide is a kérdést, hátha még többet megtudhatok.

Szóval..érettségi után, ha kimegyek a párommal, milyen lehetőségeink lehetnek? Munka? Lakás?

Nem kérek olyan választ, hogy ne menjek, mert mindenképp ott szeretnék élni.



2012. dec. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
ha a parod amerikai allampolgar, akkor meg ossze is johet. Ha nem, akkor valoszinuleg csak egy szep alom marad, hogy valaha ott fogsz elni.
2012. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párod amerikai, akkor jók az esélyeid. DE! Egy újonnan érkező bevándorlónak nem javasolt Florida állam, ez több fórumon is le van írva, mivel Florida több városában, a többi nagyvároshoz képest jóval kevesebb a munkalehetőség. Florida elsősorban az 40-60-as éveiben járó, gazdag amerikaiak paradicsoma.
2012. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod, hogy Florida Észak-Amerikában van inkább maradj otthon.
2012. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Au-pair munkával ki tudsz jutni te is, és a párod is Floridába. De ezzel csak tanulói vízumot kapsz, ami 1+1 év, ha jól tudom. Utána haza kell jönnöd, ha nem akarsz illegálisan kint tartózkodni.
2012. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!