Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » OMG. Hamarosan repülőn utazok...

OMG. Hamarosan repülőn utazok (még soha nem voltam) és megnéztem pár légikatasztrófát. Jól esne pár nyugtató szó?!?!

Figyelt kérdés
Elbizonytalanodtam. Valaki mesélne élményeket? :(

2013. jan. 27. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi. aranyosak vagytok :)
2013. jan. 28. 14:16
 12/16 anonim válasza:
Fogadj szépen szót és nézegesd a szép légi felvételeket, leld örömöd benne és ne a rosszra koncentrálj - hozzáteszem feleslegesen. Ha a rosszra figyelsz elszalasztod életed egyik legszebb élményét. Fogd föl pozitív élményként és kíváncsian nézz elé. Hidd el élvezni fogod! Jó repülést! :)
2013. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi,még egy gép sem maradt fent! :) Amikor felpörög a motor és emelkedsz....csodás! :D A végébe sztem pont gázosabb,amikor egyenesbe áll a gép! A gyerekem csak úgy sikitott! Naa,mondjuk más is! :) De szép élmény lesz,meglásd! Jó utat!
2013. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
kööszi :)
2013. jan. 29. 18:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Ejtőernyő!
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nuygi! Még senki sem maradt a levegőben!
2013. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!