Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok venni emlékne...

Ti mit szoktatok venni emléknek ha kimentek valahova külföldre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Képeslapot mindenképpen, ha még van pénz (mert néha szó szerint csak az utazásra van pénz, arra hogy még vegyek is valamit, már nem jut) akkor apróságokat, pl. hűtőmágnest, vagy valami olyan dolgot, ami abszolút jellemző a helyre. Tengerparton gyűjtök kagylót, fényképezek, ezek is nagyon jók emlékbe.
2013. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fentiek mellett néha elteszek egy kicsit a helyi pénzből, az legtöbb esetben elég jellemző az adott országra.
2013. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Poharat (amin rajta van az ország neve, plusz valami jellegzetes dolog az országról) és hűtőmágnest. Ezt magunknak szoktuk venni, ajándékba mindig küldünk képeslapot, illetve valami helyi dolgot, csokit vagy valami kis apróságot.
2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az adott város/ország jellegzetes épületének kicsinyített mását szoktam megvenni. Átszámítva átlag 1000-1500 forintért eddig mindenhol sikerült vennem. Ha csak ránézek, egyből eszembe jutnak az emlékek.


Továbbá nagyon kedvelem a különböző országok söreit megkóstolni, ezt sosem mulasztom el. A kedvenc sörömből mindig hozok egy dobozzal (kivéve ha repülünk, akkor csak söralátétet hozok), amit itthon iszok meg. A barátnőm szerint hülyeség, de a garázs polcain jól mutatnak az üres dobozok.

2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dogmatix91 válasza:
Skóciából magamnak 1 bogáncsot hoztam (konkrétan Walter Scott házának kertjéből :D ) és egy kavicsot a Loch ness partjáról. Rokonoknak plüss Nessyt és kis üveg whiskyt egy lepárlóból. Nem szeretem a képeslapot meg a hűtőmágnest, túl snassz :S
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 foreverinlove válasza:

En mindenkepp hutomagnest szoktam, de sajnos mar annyi van, hogy allig fer a hutore. Most mar az az otletem tamadt, hogy veszek egy darab femlemezt, szepen lefestem, beramaztatom s majd arra teszem az osszes magnest. Lakotarsam o meg a gomboket szokta gyujteni. Azokat a hopelyhes gomboket!

En meg szoktam azert vasarolni mas kis csecsebecset is, de csak olyankor ha valami nagyon jellegzetest talalok. Ha meg telen utazok akkor probalok szerezni karacsonyfadiszeket :D Majd remelem egyszer lesz annyi, hogy egy egesz karacsonyfat feldiszitek kulombozo orszagok diszeivel :D

2013. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hűtőmágnest :D:D
2013. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!